^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.
PFRON

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Podziękowanie za uczestnictwo w I zgrupowaniu ...w kręgu tańca..

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w I zgrupowaniu projektu w kręgu tańca w 2015 roku, w dniach 20 - 24 kwietnia 2015 roku. Dziękujemy zwłaszcza uczestnikom (z 4 szkół z całej Polski) za entuzjazm, jaki udzielił się również nam, organizatorom. Dziękujemy artystom prowadzącym warsztaty z 4 technik tańca oraz "Wieczorne spotkanie integracyjne z prowadzeniem przy muzyce" za cierpliwość i poświęcenie w pracy z młodymi uczestnikami, niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą, a także za cenne uwagi skierowane do ich opiekunów, którzy razem z podopiecznymi brali aktywny udział w zajęciach. Dziękujemy również Ośrodkowi Charytatywno – Szkoleniowemu Caritas im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie-Letnisko za miłe przyjęcie, oraz i przewoźnikowi, dzięki któremu wszyscy bezpiecznie dojechali do miejsca realizacji I zgrupowania projektu "...w kręgu tańca...".

 

Jest nam niezmiernie miło. jako organizatorom projektu pn. "...w kręgu tańca..." otrzymywać wyrazy uzania i poparcia od uczestników I zgrupowania: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce, oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Bydgoszczy. Dziękujemy.

 

 Podziekowanie-Sokolka Podziekowanie-Bydgoszcz 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale