^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Nowy Początek


Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Nowy początek

Opinia Prezydenta Miasta Legionowo

Opinia Prezydenta Miasta Legionowo o przebiegu współpracy Urzędu Miasta Legionowo i ARTBALE Stowarzyszenia Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki przy realizacji projektu finansowanego ze środków PO FIO "Nowy Początek" w Legionowie.

Opinia

Zmiany w obowiązkach sprawozdawczych opp w 2012 roku

Informacja na temat zmian w obowiązkach sprawozdawczych organizacji pożytku publicznego w 2012 roku.

W związku z nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (na podstawie ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2011 r. Nr 209 poz. 1244)) oraz wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2012 r. rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 marca 2011 r. w sprawie rocznego sprawozdania merytorycznego z działalności organizacji pożytku publicznego (Dz.U. z 2011 r. Nr 80, poz. 434), Departament Pożytku Publicznego informuje, iż nastąpiło kilka znaczących zmian w przepisach dotyczących obowiązków sprawozdawczych organizacji pożytku publicznego.

Czytaj całość

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe "Nowego Początku" w dniu 13 grudnia 2011 roku

Dnia 13 grudnia 2011 roku w siedzibie ARTBALE, w Sali konferencyjno-szkoleniowej punktu konsultacyjno-szkoleniowego „Nowy początek” przy ul. Piłsudskiego 3 odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe z udziałem fundacji artystów z „Fundacji Sztuka i Współczesność” zajmujących się tańcem, działającej na rzecz rozwoju kultury i sztuki, chcących realizować swoje projekty na terenie Legionowa poprowadził Wiesław Jakubczak - Doradca Zarządu ARTBALE, konsultant-ekspert, prawnik, od lat zajmujący się działalnością III sektora.
 

Czytaj więcej: Spotkanie integracyjno-szkoleniowe "Nowego Początku" w dniu 13 grudnia 2011 roku

Spotkanie "Nowego Początku" na Radzie Rodziców 5 października 2011 roku

5 października 2011 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej 67 odbyło się kolejne spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez ARTBALE Stowarzyszenie w ramach projektu „Nowy Początek” dofinansowanego ze środków PO FIO. Spotkaniu przewodzili p. Bożena W. Jakubczak, Wiceprezes Artbale oraz p. Wiesław Jakubczak, Doradca Zarządu Artbale, prawnik, specjalista do spraw ngo. Okazją do zorganizowania spotkania było zebranie Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Gimnazjum nr 5. A mogło się ono odbyć dzięki dyrektorowi Szkoły oraz przewodniczącym Rady Rodziców.

Czytaj więcej: Spotkanie "Nowego Początku" na Radzie Rodziców 5 października 2011 roku

Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie powołana

W dniu 23 września 2011r. w legionowskim Ratuszu odbyło się pierwsze posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie.

Zgodnie z zarządzeniem nr 216 /2011 Prezydenta Miasta Legionowa z dnia 20 września 2011r. w jej skład wchodzą: przedstawiciele prezydenta miasta: Danuta Szczepanik i Ewa Milska – Wieteska; przedstawiciele Rady Miasta Legionowo: Małgorzata Luzak i Agata Zaklika oraz siedmiu przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzących działalność na terenie Gminy Legionowo: Dorota Wróbel - Górecka, Krystyna Mazuchowska - Pujdak, Marzena Litwinek, Roman Biskupski, Wiesław Jakubczak, Jan Skakluk oraz Czesław Wojcieszek. W imieniu nieobecnego prezydenta miasta Romana Smogorzewskiego gości przywitał zastępca prezydenta - Piotr Zadrożny, który wręczył zebranym zaświadczenia o powołaniu członków Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie. Kadencja Rady trwa dwa lata. Następnie Członkowie Rady wybrali spośród siebie przewodniczącego i sekretarza. Pani Danuta Szczepanik jednogłośnie została wybrana na przewodniczącą Rady, a Pani Krystyna Mazuchowska - Pujdak na sekretarza Rady.


Zaświadczenie o powołaniu Doradcy Zarządu ARTBALE Stowarzyszenia, pana Wiesława Jakubczaka na członka Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale