^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl


W KRĘGU TAŃCA
w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

W KRĘGU TAŃCA

Relacja z Gniezna

Jedna ze szkół biorących udział w projekcie W KRĘGU TAŃCA - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gnieźnie udostępnił na swojej stronie relację z wydarzenia.

 

"W dniach od 15 do 19 września br. uczniowie: Weronika Gabrysiak, Damian Pieczyński, Robert Tęcza oraz Patryk Nowakowski pod opieką p. Marzeny Piotrowskiej i p. Anny Mierzejewskiej uczestniczyli w zajęciach warsztatowych „W kręgu tańca”. "

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym tekstem.

W KRĘGU TAŃCA - zapraszamy!!!

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza tańczące grupy uczniów niepełnosprawnych upośledzonych umysłowo (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) ze szkół specjalnych i szkół z oddziałami integracyjnymi z całej Polski do udziału w projekcie dr Bożeny W. Jakubczak pn. W KRĘGU TAŃCA, współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie ARTBALE. Głównym celem projektu jest ugruntowanie dotychczas prowadzonej pracy z osobami niepełnosprawnymi, wykorzystującej taniec i metodykę pracy tancerzy w rehabilitacji i aktywizacji społecznej młodych osób niepełnosprawnych, ich pełniejszej integracji społecznej, wzmacnianiu cech samodzielności oraz wyróżniania dotychczasowego zaangażowania nauczycieli i opiekunów oraz niepełnosprawnych podopiecznych w praktycznym wykorzystywaniu tych możliwości.

Czytaj więcej: W KRĘGU TAŃCA - zapraszamy!!!

W KRĘGU TAŃCA - dokumenty wymagane

Rekrutacja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia informacji o naborze do projektu na stronie internetowej ARTBALE Stowarzyszenia www.artbale.pl. Ostatnim dniem otrzymania przez Organizatora podpisanych kart zgłoszeniowych, nagrań z tanecznych pokazów grupy i wszystkich pozostałych dokumentów jest 03 września 2014 roku. Uprasza się o wcześniejsze zgłaszanie i przesyłanie kompletów dokumentów wraz z nagraniem grupy, gdyż jednym z kryteriów będzie również kolejność zgłaszania się kandydujących grup. 

Szkoły zgłaszające chęć uczestnictwa grup i delegowanych do udziału w projekcie opiekunów powinny po zapoznaniu z regulaminem przesłać oryginały wszystkich dokumentów zgłoszeniowych wypełnionych i czytelnie własnoręcznie podpisanych przez przyszłych uczestników w tym:

Karta zgłoszenia szkoły, wraz z 15 załącznikami do Karty zgłoszenia ze szkoły

Oświadczenia o danych osobowych 15 szt.

Oświadczenia zabezpieczające prawa autorskie nagrywającego Organizatora 15 szt.

Oświadczenia o jednoczesnym nieuczestniczeniu w innym podobnym projekcie w tym samym terminie 15 szt,

• Płyta DVD lub podanie linku na stronę www czy YouTube, zapisu prezentacji dotychczasowego dorobku i efektów pracy taneczno-choreograficznej zgłaszanej grupy - 1 komplet

Regulamin do pobrania i podpisu

Prowadzacy zajęcia - Wioletta Wojciechowska

Tancerka i choreografka. Od 1997 roku specjalizuje się w tańcach afrykańskich. Jest również psychologiem pracującym z dziećmi i młodzieżą. Podczas rocznej podróży po Afryce (2007) odbyła staż w znanym na całym świecie Narodowym Baletem Gwinei,. Prowadzi od 11 lat regularne warsztaty w Warszawie (zajęcia cykliczne i jednorazowe) oraz w całej Polsce (warsztaty dla Polskiego Teatru Tańca, dla Dojrzewalni Róż, dla National Geographic i inne). Prowadzi także zajęcia za granicą m.in. dla Dubai Summer Surprise w Dubaju (VI-IX 2006), dla Stowarzyszenia DEFI oraz Fayasso w Orleans (Francja), dla Stowarzyszenia Sitadans w Malmo (Szwecja).

W projekcie „W KRĘGU TAŃCA” poprowadzi Afro.

Wioletta Wojciechowska

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale