^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Spotkania z Terpsychorą 2019

Ważny komunikat

Z przykrością informujemy, że realizacja warsztatów taneczno-choreograficznych w ramach projektu „Spotkania z Terpsychorą 2019” zostaje zwieszona do czasu otrzymania dofinansowania z PFRON.

UWAGA!!!

Każdy z wymaganych dokumentów, w szczególności Karta zgłoszenia dla szkoły, w pełni przygotowana i podpisana w oryginale może zostać W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI po zeskanowaniu przesłana e-mailem na adres Stowarzyszenia ARTBALE balet@balet.com.pl, lub na adres krzysztof.machlinski@balet.com.pl a na tej podstawie zostaną podjęte przez Organizatora wstępne uzgodnienia ze Szkołą i rozmowy o rezerwacji i o możliwym terminie realizacji.

Zaproszenie do udziału w projekcie Spotkania z Terpsychorą 2019

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza zainteresowane osoby ze szkół, szkół specjalnych, zespołów szkół / ośrodków / placówek specjalnych lub szkół / zespołów szkół / ośrodków i placówek z oddziałami integracyjnymi oraz z organizacji, stowarzyszeń lub instytucji do udziału w projekcie dr Bożeny W. Jakubczak „Spotkania z Terpsychorą 2019”. Do składania zgodnie z załączonym regulaminem, służy Karta zgłoszenia dla Szkół. Program obejmuje osiem godzin praktycznych warsztatów taneczno-choreograficznych, zwiększających kompetencje i umiejętności otoczenia osób niepełnosprawnych, w tym kadry pedagogicznej, opiekuńczej, opiekunów i członków rodzin osób niepełnosprawnych, wolontariuszy, bezpośrednio zaangażowanych w proces habilitacji i rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych. Program uwzględnia również zagadnienia dotyczące kształtowania postaw i proces integracji osób niepełnosprawnych w najbliższym środowisku i społeczności lokalnej.

Głównym celem warsztatów jest praktyczne przekazanie podstawowej wiedzy i wybranych choreografii nauczycielom, rodzicom i innym osobom z bezpośredniego otoczenia osób niepełnosprawnych z zakresu dwu rodzajów tańców: tańców w kręgu i tańców hiszpańskich/latino/orientalnych albo zamiennie innych, przydatnych w pracy pedagogicznej i do praktycznego stosowania w scenicznych prezentacjach osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Projekt jest dofinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki z Legionowa i niewielką (30 zł) opłatą potwierdzającą udział od uczestnika. Na zakończenia warsztatów taneczno-choreograficznych wydawane są zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

Prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym osobom. Po zebraniu minimum 2 grup po 10 osób, wybranie i zaznaczenie w przesłanej do nas Karcie zgłoszenia ze Szkoły terminów realizacji warsztatów (co najmniej dwu lub kilku możliwych do realizacji terminów) oraz zapewnienie we własnym zakresie bezpłatnych miejsc realizacji (niezbędne są dwie sale) do prowadzenia warsztatów taneczno-choreograficznych, zostanie uzgodniony termin przeprowadzenia warsztatów.

 

Załączamy podstawowe dokumenty dla zgłoszenia ze szkoły:

Karta zgłoszenia dla szkoły z propozycjami terminów realizacji

Regulamin

 

Dodatkowe dokumenty dla zgłoszenia uczestników

Karta zgłoszenia dla uczestnika

Oświadczenie uczestnika - dane osobowe

Oświadczenie uczestnika - wizerunek

 

Krótkie opinie od zeszłorocznych uczestników projektu

 • „Dziękuję za super zorganizowany czas niedzielny. Chętnie będę kontynuowała te zajęcia i elementy wprowadzę w mojej pracy terapeutycznej”.
 • „Dzięki Państwu tzn. Stowarzyszeniu ARTBALE szczególnie dzięki Paniom: Bożence i Ani które w tak prosty i ujmujący sposób przekazały nam ogrom wiedzy i praktycznych umiejętności na temat wybranych tańców w kręgu i tańców flamenco, wzbogaciliśmy się w nowe doświadczenia, wrażenia, umiejętności i wiedzę, którą z ogromną radością wykorzystamy w dalszym procesie habilitacji społecznej naszych wychowanków z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębszym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi, - Autyzmem. Dziękuję za wspaniałą atmosferę w trakcie dwu dniowego Państwa pobytu w naszym Ośrodku, która dała nam jeszcze większą wiarę w to co robimy od 49 lat dla naszych wychowanków”.
 • „Przepiękne różnorodne tańce w kręgu oraz taniec flamenco dostarczyły nam wiele przeżyć artystycznych, uświadomiły nam jak wiele można zrobić z naszymi wychowankami”.
 • „Zajęcia prowadzone w atrakcyjny sposób prowadzący w bardzo kompetentny sposób przekazywali wiedzę.”
 • „W realiach, które spotykam na co dzień w pracy, nie jestem w stanie do końca wykorzystać zdobytych umiejętności, ponieważ w większości mam do czynienia z osobami z głębokim upośledzeniem i dużą niepełnosprawnością ruchową.”
 • „Życzyłabym sobie i wszystkim rodzicom częściej takich spotkań.”
 • „Piękna muzyka, świetne prowadzenie, czuję niedosyt, chętnie bym wzięła udział jeszcze raz.”
 • „W części flamenco lepiej jakby było kilka krótkich układów niż jeden długi taniec. W tańcach w kręgu powinno być więcej utrwalania kroków, kilka razy na sucho i kilka razy z muzyką.”
 • „Bardzo dziękujemy za przybycie.”
 • „Chętnie uczestniczyłabym w kolejnych.”
 • „Jestem bardzo zadowolona z udziału w warsztatach. Mam zamiar wykorzystywać zdobytą wiedzę w pracy z moimi podopiecznymi.”
 • „Bardzo dobrze merytorycznie przygotowane zajęcia. Super kadra!”
 • „Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny, osobiście uważam, że mogłyby być rozłożone na kilka dni, aby jeszcze więcej się nauczyć.”
 • „Chętnie weźmiemy udział w warsztatach w przyszłym roku”.
 • „Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego prowadzenia zajęć. Prowadzący bardzo mili,. Dziękuję za naukę tańca hiszpańskiego.”
 • „Bardzo ciekawe warsztaty, dostosowane do potrzeb oligofrenopedagogów.”
 • „Prosimy o więcej takich zajęć. Bardzo ciekawe przydatne elementy do wykorzystania na zajęciach. Jestem pozytywnie naładowana.”
 • „Zajęcia rewelacyjne, prowadzący zajęcia fantastyczni, czas wykorzystany maksymalnie. Wielki szacunek. Dziękuję.”
 • „Warto wzbogacić repertuar o choreografię typową dla osób na wózkach inwalidzkich.”
 • „Bardzo ciekawe zajęcia w przyjaznej atmosferze.”
 • „Bardzo owocne zajęcia, prowadzone w przyjaznej miłej atmosferze, dobrze zorganizowane.”
 • „Więcej i częściej !!!”

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale