^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo.

 

herb-Legionowo

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Legionowskie Senioritki Artbale 2018

Legionowskie Senioritki Artbale 2018

Piknik "Senioritek" w Przedszkolu

kownacka 1W dniu 4 grudnia 2018 roku w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie odbył się piknik z udziałem "Legionowskich Senioritek ARTBALE". Przedszkolakom zostały zaprezentowane trzy tańce w kręgu, po czym zachęcone ruchem dzieci wzięły udział we wspólnej zabawie.

V Legionowska Senioriada

26 października 2018 roku "Legionowskie Senioritki Artbale 2018" były uczestnikami V Legionowskiej Senioriady. Była to część VII Legionowskich Senioraliów.
W wydarzeniu wzięli udział słuchacze Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie.
Projekt V Legionowska Senioriada zrealizowany został przez SPP Nadzieja, Uniwersytet Trzeciego Wieku i Liceum Ogólnokształcące w Legionowie.
"Senioritki" wykonały dla wszystkich zebranych pokaz tańców w kregu.

Senioriada2 2018 Senioriada 2018

Zaczynamy projekt "Legionowskie Senioritki Artbale 2018"

Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018”. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna osób w wieku emerytalnym, którzy są mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo, poprzez praktyczne zaangażowanie i wspólny udział w warsztatach, spotkaniach z tańcem, oraz w przygotowaniach do pokazów tańca i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Projekt „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018” składa się z trzech części:

Pierwsza z nich to przygotowania i próby dla zaawansowanych wspólnych czterech tanecznych prezentacji.

Druga to systematyczne zajęcia warsztatowe o tematyce tańców w kręgu. Zrealizowane będą dla dwóch grup seniorów w dwóch miejscach, z uwzględnieniem podziału na grupy, w sali II piętra Poczytalni Centrum Komunikacyjnego i w sali Domu Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie.

Czytaj więcej: Zaczynamy projekt "Legionowskie Senioritki Artbale 2018"

Senioritki ARTBALE na III Festiwalu Tańca Studia Clou

III Festiwalu Tańca Studia Clou4 kwietnia 2018 roku grupa Senioritki Artbale - uczestnicy projektu "Legionowskie Senioritki ARTBALE 2018" zrealizowanego dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo, zaprezentowała pokaz tańca w kręgu w Hotelu Riviera w Olszewnicy Nowej na zaproszenie Studia Tańca Clou. Pokaz odbył się podczas III Festiwalu Tańca Studia Clou.

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale