^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.
PFRON

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

... w kręgu tańca...

Podsumowanie pierwszych dwu zgrupowań projektu "...w kręgu tańca..."

Zostały zrealizowane dwa z czterech przewidzianych zgrupowań projektu dr Bożeny W. Jakubczak pn. "...w kręgu tańca... dofinansowanym przez PFRON.

W I zgrupowaniu p wzięły udział cztery specjalne ośrodki wychowawcze (szkoły specjalne) z Oławy, Bydgoszczy, Torunia i Sokółki, natomiast w II grupowaniu wzięły udział trzy specjalne ośrodki wychowawcze (szkoły specjalne) z Czeladzi, Gniezna i Kłodzka. W projekcie, zrealizowanym w dniach od 20 do 24 kwietnia 2015 roku, uczestniczyło trzydzieścioro sześcioro osób, w tym: trzydzieścioro dzieci i sześcioro opiekunów (wychowawców). W projekcie, zrealizowanym w dniach od 11 do 15 maja 2015 roku, uczestniczyło również trzydzieścioro sześcioro osób, w tym: trzydzieścioro dzieci i sześcioro opiekunów (wychowawców). Dzieci były niepełnosprawne intelektualnie, w stopniu lekkim oraz umiarkowanym.

Czytaj więcej: Podsumowanie pierwszych dwu zgrupowań projektu "...w kręgu tańca..." 

... w kręgu tańca... historia

Obecna edycja projektu ...w kręgu tanca... jest już trzecią jego edycją.

Zasadniczym celem jego realizacji była pomoc uczestnikom (niepełnosprawnej młodzieży i dzieci z lekkim i umiarkowanym upośledzeniem umysłowym) w ich pełniejszej integracji społecznej. Poprzez organizację pięciodniowych spotkań warsztatowych daliśmy uczestnikom możliwość praktycznego zapoznania się i wdrożenia wyuczonych technik sprzyjających zbudowaniu postawy umożliwiającej swobodną, pozytywną ekspresję emocji, która - połączona z treningiem i koordynacją ruchową oraz pracą w grupach - zapewniła osiągnięcie owych celów.

Czytaj więcej: ... w kręgu tańca... historia

Wymagane załączniki - do pobrania

Karta zgłoszeniowa dla szkoły

Kartę wypełnia W I etapie rekrutacji zainteresowana szkoła specjalna lub szkoła z oddziałami integracyjnymi i zaznacza wybór terminu lub kilku terminów zgrupowania oraz podaje liczebność zgłaszanej na dany termin grupy wraz z liczebnością grup z rozróżnieniem na ilość niepełnosprawnych uczniów i opiekujących się nimi opiekunów. Ostateczny termin nadesłania Karty (dla wszystkich czterech zgrupowań) upływa 31 marca 2015 roku.

Czytaj więcej: Wymagane załączniki - do pobrania

Rusza nowa odsłona projektu "... w kręgu tańca..."

Szanowni Państwo

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza tańczące grupy uczniów niepełnosprawnych upośledzonych umysłowo (dzieci i młodzież do 24 r.ż.) ze szkół specjalnych i szkół z oddziałami integracyjnymi z całej Polski do udziału w projekcie dr Bożeny W. Jakubczak pn. …w kręgu tańca…, dołfinansowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie ARTBALE.

Wymagane załączniki - do pobrania

Czytaj więcej: Rusza nowa odsłona projektu "... w kręgu tańca..."

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale