^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Nowy Początek


Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe "Nowy Początek" 18 września 2011

Dnia 18 września 2011 r. w pomieszczeniach Arkad Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się spotkanie integracyjno-szkoleniowe zorganizowane przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki w ramach projektu „Nowy Początek” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zaproszenie zostało skierowane do osób związanych z prowadzeniem działalności tanecznej reprezentujących teatr tańca lub inne formy działalności taneczno-artystycznej zainteresowane działalnością na terenie Legionowa i okolic.
 
Spotkanie poprowadzili: dr Bożena W. Jakubczak - V-ce Prezes ARTBALE Stowarzyszenia oraz Wiesław Jakubczak - Doradca Zarządu ARTBALE, konsultant-ekspert, prawnik, od wielu lat zajmujący się działalnością III sektora. Głównym tematem spotkania była możliwość prowadzenia działalności teatru tańca oraz edukacji tanecznej na terenie Legionowa. Na spotkaniu było 32 słuchaczy, w tym przedstawiciele Kieleckiego Teatru Tańca oraz inni reprezentujący różne organizacje lub osoby spoza organizacji.
 
Pierwszym tematem był obecny obraz życia kulturalnego i edukacji kultury na terenie Legionowa i okolic. Zwrócono uwagę na obecność wielu wydarzeń kulturalnych związanych z muzyką, teatrem oraz tańcem. Oszacowano również zapotrzebowanie mieszkańców na tego typu ofertę oraz możliwości dotarcia do nich z informacją o nowych projektach edukacyjno-tanecznych, jak również możliwość utworzenia przez artystów tancerzy kilkuosobowych organizacji prowadzących działalność edukacyjno-taneczną na terenie Legionowa.
 
Poruszono również możliwość występu tancerzy Kieleckiego Teatru Tańca w Legionowie. Przedstawiono uwarunkowania techniczne, organizacyjne i finansowe tego przedsięwzięcia. Przedstawiono też możliwości wyboru odpowiedniego miejsca ewentualnego pokazu tanecznego.
 
Istotnym problemem jest uzyskanie środków finansowych na prowadzenie działań tanecznych w Legionowie. Temu zagadnieniu poświęcono odrębną część spotkania. Pokazano jak złożyć prawidłowo wniosek o dotację na zrealizowanie zadania, jakich unikać błędów przy jego wypełnianiu, oraz na co szczególnie zwracać uwagę, przy jego wypełnianiu.
 
Poruszone na spotkaniu zagadnienia cieszyły się sporym zainteresowaniem słuchaczy, o czym świadczą liczne spotkania indywidualne poruszające obecne na spotkaniu tematy oraz pogłębiające wiedzę.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale