^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Wyginaj Śmiało Ciało- 2 edycja

 

Wyginaj śmiało ciało

druga edycja

 

 

"W zdrowym ciele zdrowy duch" hasło to będzie przewodzić w tym roku letnim zajęciom dla dzieci i młodzieży w Gminie Lądek Zdrój. Podobnie jak w roku ubiegłym ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki włącza się aktywnie w organizację czasu wolnego lądeckiej młodzieży poprzez projekt "Wyginaj śmiało ciało". Zajęcia taneczne, które proponujemy mają za cel wsparcie rozwoju artystycznego i ruchowego uczestników programu, rozszerzanie perspektywy aktywnego i twórczego spędzania czasu, inicjowanie nowych ruchów kulturotwórczych, a także rozwijanie talentów drzemiących w naszych młodych.

W ramach przedsięwzięcia zostaną zrealizowane bezpłatne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z Lądka Zdroju w czasie Międzynarodowego Festiwalu Tańca - XII Lądeckiego Lata Baletowego, zapisy prowadzi w imieniu organizatora Justyna Hudziec w Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju (pl. Staromłyński 5) w biurze Fundacji Kłodzka Wstęga Sudetów w dniach pon/śr/pt w godz. 14.00 - 16.00. Uczestnicy będą mogli zapoznać się w pierwszej części zajęć z elementami tańca klasycznego, w drugiej z techniką tańca Michaela Jacksona. Seminaria poprowadzi w tym roku znana choreografka - Monika Bral - legitymująca się mistrzowską klasą w gimnastyce artystycznej, laureatka międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów tańca nowoczesnego, tancerka wielu teatrów warszawskich, w tym Teatru Buffo.

Projekt dofinansowany z budżetu Gminy Lądek Zdrój.
Karta zgłoszeniowa- Wyginaj śmiało ciało 2010


Regulamin- Wyginaj śmiało ciało 2010

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale