^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo.

 

herb-Legionowo

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Legionowskie Senioritki ARTBALE

Zaczynamy projekt "Legionowskie Senioritki Artbale"

Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna osób w wieku emerytalnym, którzy są mieszkańcami Gminy Legionowo, poprzez praktyczne zaangażowanie i wspólny udział w warsztatach, spotkaniach z tańcem, oraz w przygotowaniach do pokazów tańca i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

 

Projekt „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE” składa się z trzech części:

Pierwsza z nich to zajęcia i nauka tańca o tematyce tańców w kręgu. Zrealizowane będą dla dwóch grup 10 i 24 seniorów, w dwóch miejscach, w sali II piętra Poczytalni Centrum Komunikacyjnego i w sali Domu Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie.

Druga to przygotowania i próby dla zaawansowanych do wspólnych tanecznych prezentacji.

Trzecią część wypełni atrakcyjne urozmaicenie zajęć: 6 integracyjnych spotkań z tańcem i sztuką tańca, z baletem klasycznym i tańcem swobodnym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem we wszystkich zaplanowanych godzinach zajęć i spotkań, średnio, raz w tygodniu, od końca kwietnia do grudnia 2017 roku, z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu, prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie do biura ARTBALE, dokumentów zgłoszeniowych.

Zgłoszenia i formularze przyjmowane są w Biurze Stowarzyszenia ARTBALE na I piętrze w Domu Dziennego Pobytu OPS w Legionowie ul. Sowińskiego 3. Ilość miejsc jest jednak ograniczona.

O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje data wpływu i kolejność złożenia wszystkich trzech prawidłowo podpisanych, niezbędnych dokumentów.

 

Karta zgłoszenia

 

Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych

 

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

 

Tańce w kręgu opierają się na usprawniającej koordynację ruchów technice wzmacniającej kondycję i poprawiającej samopoczucie. Mają też istotne działanie integracyjne, oparte na tolerancji i akceptacji oraz stałej współpracy tańczących wykonujących wspólną choreografię ze wspólną sekwencją kroków do muzyki o charakterystycznym brzmieniu, od spokojnej do pełnej temperamentu, zawsze jednak dopasowanej do możliwości uczestników.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale