^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

1 8714

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Spotkania z Terpsychorą 2020 On-line

Spotkania z Terpsychorą 2020 On-line

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza zainteresowanych do bezpłatnego udziału w projekcie „Spotkania z Terpsychorą 2020” realizowanym on-line z wykorzystaniem przesłanego każdemu uczestnikowi materiału szkoleniowego nagranego na płytę DVD oraz niezbędnych zdalnych konsultacji w pierwszym kwartale 2021 roku.

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności pracy i kompetencji osób z otoczenia osób niepełnosprawnych z zakresu praktycznej wiedzy z metodyki pracy tancerzy, choreografów, kształtowania postaw osób z niepełnosprawnościami, istotnej w działaniach terapeutyczno-pedagogicznych, aktywizujące osoby niepełnosprawne intelektualnie, np. podczas przygotowań scenicznych, prezentacji i innych działań realizowanych z ich udziałem.

Pośrednim celem projektu jest możliwość odstresowania dla uczestników, od codziennych ograniczeń i pracy w nietypowych warunkach związanych z pandemią, która drastycznie zmieniła naszą codzienność, ograniczając możliwość swobodnego poruszania się, kontaktów społecznych czy korzystania z dóbr kultury. Ta nagła zmiana ma także konsekwencje dla naszego zdrowia psychicznego, stąd propozycja aktywnego udziału w ramach tanecznego samokształcenia.

Realizację zdalnej nauki, nagrania szkolenia oraz konsultacji on-line poprowadzą:

- dr Bożena Jakubczak – pedagog specjalny, doktorat z zakresu kształtowania postaw rodzicielskich, specjalista terapii włączających, wieloletni pracownik naukowy, Biura ds. Reformy Szkolnej Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz PFRON. Prowadzi szkolenia z zakresu Tańców w Kręgu wykorzystywanych w procesie rehabilitacji niepełnosprawnych.

- mgr Ewa Budny Orłowska - tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie. Po skończeniu szkoły z wyróżnieniem rozpoczęła pracę w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego, gdzie wkrótce została solistką baletu. Prowadzi szkolenie z zakresu Polskich Tańców Narodowych: Poloneza i Krakowiaka.

Osoby zgłaszające chęć uczestnictwa, winny pobrać ze strony www.artbale.pl i dokładnie zapoznać się z załączonym tam Regulaminem projektu pt. „Spotkania z Terpsychorą 2020” on-line oraz wypełnić i podpisać na początku załączniki 1 i 2, a na zakończenie zał.3, których skany należy przesłać elektroniczną pocztą e-mail, na adres: balet@balet.com.pl.

A. Karta zgłoszenia uczestnika - Załącznik 1.

B. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - Załącznik 2.

C. Oświadczenie o zrealizowaniu etapów samokształcenia – Załącznik 3.

Po zakończeniu samokształcenia i konsultacji zostaną wydane zaświadczenia.

Projekt „Spotkania z Terpsychorą 2020” on-line jest dofinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki i jest całkowicie bezpłatny dla każdego uczestnika.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo w regulaminie i na stronie internetowej www.artbale.pl lub pod numerem tel. kom. 608403473 autora projektu dr Bożeny W. Jakubczak.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale