^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

logotypclaim mazowsze

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Mazowiecki Krąg Tańca 2019

Mazowiecki Krąg Tańca 2019 - do pobrania

Szanowni Państwo

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza szkoły specjalne (zespoły, ośrodki, placówki specjalne) lub szkoły (zespoły, ośrodki) z oddziałami integracyjnymi z całej Polski do udziału
w sprawdzonym, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i niepełnosprawnych uczniów, projekcie dr Bożeny W. Jakubczak „Mazowiecki Krąg Tańca 2019”, współfinansowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i ARTBALE Stowarzyszenie.

Projekt spotkań zakłada wspólne uczestniczenie osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami ze szkół i placówek specjalnych z powiatów województwa mazowieckiego, w pięciodniowych warsztatach i spotkaniach z programem wspierającym, którego celem będzie pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie w pełniejszej integracji społecznej i ugruntowanie zmian w postawach wzbogacających ich osobiste możliwości osiągania sukcesów, zwiększając ich społeczną aktywność oraz samodzielność poprzez udział w zajęciach, prezentacjach tanecznych i spotkaniach z muzyka i tańcem. Dzięki spotkaniom z artystami, tancerzami, specjalistami oraz praktycznym próbom tanecznym osoby te dostaną możliwość zapoznania się z różnymi technikami tańca, własną ekspresją ruchu i emocji, będą mogły poznać nowe sposoby ruchu i koordynacji ciała na tle współpracujących grup, poznać przygotowania i wziąć osobisty udział w różnych aktywizujących spotkaniach oraz osobiście zrealizować przygotowywany na zakończenie zgrupowania pokaz każdej grupy, podczas prezentacji wszystkich nauczanych stylów i choreografii.

Projekt będzie realizowany podczas wyjazdowego zgrupowania w dniach 18 - 22 listopada 2019 roku, dla czterech grup z różnych szkół z województwa mazowieckiego.

Udział w projekcie jest nieodpłatny dla każdego uczestnika, dla wszystkich niepełnosprawnych uczniów i ich nauczycieli/opiekunów. W ramach projektu, zapewnione zostaną warsztaty i zajęcia taneczne w ilości 12 zajęć z dwóch technik tańca oraz z improwizacji tanecznych i poloneza, noclegi wraz z całodziennym pełnym 4 posiłkowym wyżywieniem, bogaty i ciekawy codzienny program realizowany w miejscu pobytu, tj. Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym CARITAS, położonym w lesie w Popowie przy Alei Centralnej 6 (05-140 Somianka, powiat wyszkowski).

Ze strony zgłaszającej się Szkoły oczekujemy: potwierdzenia możliwości przyjazdu 9-osobowej grupy uczestników, w każdej grupie zawsze po 2 nauczycieli/opiekunów, podpisania oraz dostarczenia do Organizatora w pierwszym etapie i terminie rekrutacji tj. do 18 września 2019 roku wypełnionej i podpisanej Karty zgłoszenia dla szkoły. Po zakwalifikowaniu przez Organizatora wybranych czterech szkół i grup oraz wstępnym potwierdzeniu ich zakwalifikowania do dnia 20 września 2019 roku, należy od tego dnia zebrać od uczestników i dostarczyć do Organizatora w wyznaczonym terminie do 27 września 2019 roku, wszystkie wymagane dokumenty. Jednocześnie we własnym zakresie i na własny koszt należy przygotować zapewnienie na terminzgrupowania, pełnej opieki dwóch nauczycieli dla niepełnosprawnych uczestników podczas podróży oraz pobytu na zgrupowaniu,jak również przygotować we własnym zakresie dojazd (transport) swojej grupy z miejsca siedziby Szkoły do Ośrodka na miejsce realizacji projektu już na godzinę 9.00 pierwsze zajęcia oraz zapewnić odwiezienie grupy z Ośrodka do siedziby Szkoły w terminie zakończenia zgrupowania około 13.00.

W celu jak najszybszego zgłoszenia udziału szkoły do projektu (ilość miejsc bardzo ograniczona) prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem projektu „Mazowiecki Krąg Tańca 2019” oraz przesłanie do siedziby Stowarzyszenia, wypełnionej i podpisanej Karty zgłoszenia dla Szkoły do dnia 18 września 2019 r. Po wstępnym zakwalifikowaniu Szkoły do projektu od dnia 20 września 2019 roku, powinno nastąpić pilne zebranie i dostarczenie wszystkich wymaganych dokumentów, w tym 4 załączników, przesłanych na adres: ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki, 05-120 Legionowo, ul. Królowej Jadwigi 11 lok. 23. Dokumenty można uprzednio przesyłać elektronicznie na adres e-mail: balet@balet.com.pl jednak do kwalifikacji i potwierdzenia niezbędne są podpisane oryginały dokumentów (załączniki) dostarczone do siedziby Organizatora. Tryb podejmowania decyzji o zakwalifikowaniu szkoły, grupy i uczestników opisano w regulaminie. Niektóre formularze do projektu wraz z regulaminem, kartami zgłoszeniowymi oraz załącznikami znajdują się do pobrania na naszej stronie internetowej w zakładce: http://www.artbale.pl/niepelnosprawni/wkregu-tanca2019.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo w regulaminie i na stronie internetowej www.artbale.pl lub można uzyskać pod numerem tel. kom. 517 411 621 Krzysztofa Machlińskiego; lub tel. kom. 608 411 178. u koordynatora.

Z poważaniem

z up. Zarządu Artbale Stowarzyszenie

Wiesław Jakubczak – koordynator projektu

 

Do pobrania:

 

Regulamin

Karta zgłoszenia dla szkoły


CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale