^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

1 8714

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

...w kręgu tańca...2018

Improwizacje taneczne tańce polskie, prowadzenie Filip Jędruch

F Jedruch1Prowadzi warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży, w tym osób z Autyzmem i zespołem Aspergera, przygotowuje też spektakle i widowiska taneczne m. in. STABAT MATER do muz. Karola Szymanowskiego czy KARNAWAŁ ZWIERZĄT do muz. Camille Saint-Saëns’a i Jack’a Lancaster’a.

W tegorocznym projekcie "...w kregu tańca...2018" poprowadzi zajęcia z improwizacji tanecznych, tańców polskich, oraz Poloneza polskiego tańca narodowego. 

Pracował w Teatrze Rozrywki w Chorzowie występując w najważniejszych produkcjach musicalowych, a następnie w Balecie Dworskim Cracovia Danza. Pracował z takimi choreografami jak Henryk Konwiński, Katarzyna Kmieć, Reja Wäre, Romana Agnel, Leszek Rembowski, Michał Zubkow czy Jarosław Staniek. Obecnie działa jako artysta niezależny, pedagog i choreograf. Tworzył spektakle na IV i IX Lądeckie Lato Baletowe, z okazji akcji charytatywnej na rzecz Szymona Szpaka w elektrociepłowni Bytom Szombierki, z okazji Roku Chopinowskiego w Sztokholmie oraz na II i III festiwal Elsner-Chopin w Sulisławiu.

Współpracuje z projektem ARTINTERFERANCE występując na wernisażach i przygotowując video instalacje o tematyce tanecznej. Brał również udział w projekcie Katarzyny Kozyry ŚWIĘTO WIOSNY. Współpracował z Akademią Muzyczną w Katowicach przy spektaklu ZACZAROWANY BAL. Od wielu lat związany z DOSiR SOKOLNIA w Chorzowie, w którym pracuje z akrobatami i gimnastykami sportowymi przygotowując im układy choreograficzno-sportowe na zawody, a także z MDK Bogucice- Zawodzie w Katowicach, MDK w Mikołowie, gdzie uczy różnych technik tańca, 

Jest absolwentem Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Uniwersytetu Śląskiego.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale