^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

1 8714

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

...w kręgu tańca...2018

Rozpoczynamy projekt „...w kręgu tańca...2018

Szanowni Państwo

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza szkoły specjalne (zespoły, ośrodki, placówki specjalne) lub szkoły (zespoły, ośrodki) z oddziałami integracyjnymi z całej Polski do udziału
w sprawdzonym, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i uczniów niepełnosprawnych, projekcie dr Bożeny W. Jakubczak „...w kręgu tańca...2018”, realizowanym dzięki dofinansowaniu przez PFRON oraz ARTBALE Stowarzyszenie.

Poprzez wspólne uczestniczenie osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami ze szkół i placówek specjalnych z Polski w pięciodniowych warsztatach i spotkaniach tanecznych, których celem będzie pomoc uczestnikom niepełnosprawnym intelektualnie w pełniejszej integracji społecznej i ugruntowanie zmian w postawach wzbogacających ich osobiste możliwości osiągania sukcesów, wspierając i zwiększając ich społeczną aktywność oraz samodzielność. Dzięki spotkaniom z artystami, tancerzami, psychologami, specjalistami oraz praktycznym próbom tanecznym osoby te dostaną możliwość zapoznania się z różnymi technikami tańca, własną ekspresją ruchu i emocji, będą mogły poznać nowe sposoby ruchu i koordynacji ciała na tle współpracującej grupy, poznać przygotowania i wziąć osobisty udział w różnych aktywizujących spotkaniach oraz osobiście zrealizować przygotowywany na zakończenie każdego zgrupowania pokaz, wszystkich nauczonych choreografii.

Projekt będzie realizowany podczas pięciodniowych wyjazdowych zgrupowań, każde dla czterech grup z różnych szkół z udziałem specjalistów, artystów, tancerzy, choreografów i prowadzonymi przez nich warsztatami, zajęciami, spotkaniami i innymi atrakcjami.

Udział w projekcie jest tylko częściowo odpłatny w wysokości „opłaty potwierdzającej” 100 zł, przez każdego niepełnosprawnego uczestnika z wyłączeniem opiekunów. W ramach projektu, zapewnione zostaną warsztaty i zajęcia taneczne z trzech technik tańca, noclegi wraz z całodziennym pełnym wyżywieniem, bogaty i ciekawy codzienny program realizowany w miejscu pobytu, tj. w Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym CARITAS, położonym w Popowie przy Alei Centralnej 6 (05-140 Somianka, powiat wyszkowski).

Ze strony zgłaszającej się Szkoły oczekujemy: wybrania terminu przyjazdu 11-osobowej grupy w tym z 2 nauczycielami-opiekunami, podpisania oraz dostarczenia do Organizatora w pierwszym etapie i terminie rekrutacji tj. do 30 maja 2018 roku wypełnionej Karty zgłoszenia dla szkoły. Po zakwalifikowanie przez Organizatora wybranych szkół i grup oraz wstępnym potwierdzeniu ich zakwalifikowani do dnia 5 czerwca 2018 roku, należy od tego dnia zebrać i dostarczyć do Organizatora w wyznaczonym terminie do 16 czerwca 2018 roku, wszystkie wymagane dokumenty oraz wpłaty potwierdzające od niepełnosprawnych uczestników. Jednocześnie we własnym zakresie i na własny koszt należy przygotować zapewnienie na termin zgrupowania, pełnej opieki dla niepełnosprawnych uczestników podczas podróży oraz pobytu na zgrupowaniu, jak również przygotować dojazd (transport) swojej grupy z miejsca siedziby Szkoły do Warszawy oraz zapewnić odwiezienie grupy z Warszawy do siedziby Szkoły w terminie zgrupowania. Przejazd uczestników z Warszawy do Ośrodka i z powrotem zapewnia Organizatora na własny koszt. W celu jak najszybszego zgłoszenia udziału szkoły do projektu (ilość miejsc ograniczona) prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem projektu „…w kręgu tańca…2018” oraz przesłanie do siedziby Stowarzyszenia, wypełnionej i podpisanej Karty zgłoszenia dla Szkoły do dnia 30 maja 2018r. Po wstępnym zakwalifikowaniu Szkoły do projektu od dnia 5 czerwca 2018 roku, powinno nastąpić pilne zebranie i dostarczenie wszystkich wymaganych dokumentów, w tym 5 załączników, przesłanych na adres: ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki, 05-120 Legionowo, ul. Królowej Jadwigi 11 lok. 23, jak i dokonane wpłaty potwierdzające na podane konto organizatora. Dokumenty można wcześniej przesyłać na adres e-mail: balet@balet.com.pl . Tryb podejmowania decyzji o zakwalifikowaniu szkoły, grupy i uczestników opisano w regulaminie. Niektóre formularze znajdują się wraz z regulaminem, kartami zgłoszeniowymi oraz załącznikami na stronie w zakładce: www.artbale.pl/niepelnosprawni/wkregu-tanca2018.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo w regulaminie i na stronie internetowej www.artbale.pl lub otrzymacie pod numerem tel. kom. 608 403 473.

Z poważaniem

z up. Zarządu Artbale Stowarzyszenie

Wiesław Jakubczak – koordynator projektu

 

Ogólne pismo przewodnie projektu

regulamin ...w kręgu tańca...2018

Karta zgłoszeniowa dla szkoły - ...W Kręgu Tańca...2018

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale