^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Relacje ze Spotkań

Spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim (woj. świętokrzyskie) 26 maja 2018 roku.

ostrowiec 1Drugie spotkanie projektu dr Bożeny W. Jakubczak pod nazwą „Spotkania z Terpsychorą 2018” odbyło się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w województwie świętokrzyskim. Projekt został dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Obejmuje on seminaria warsztatowe taneczno-choreograficzne zwiększające kompetencje i umiejętności otoczenia osób niepełnosprawnych, w tym kadry pedagogicznej, opiekunów, członków rodzin osób niepełnosprawnych, wolontariuszy bezpośrednio zaangażowanych w proces rehabilitacji zawodowej lub społecznej osób niepełnosprawnych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali materiał informacyjny - szkoleniowy związane z zakresem zajęć, do pracy z niepełnosprawnymi, co dopełniło realizacji seminariów warsztatowych. Zostali również poinformowani o tym, że projekt został dofinansowany ze środków PFRON.

Tym razem ARTBALE zostało ugoszczone w Zespole Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim, w dniu 26 maja 2018 roku. Spotkanie rozpoczęło się o 9 rano a odbyło się z udziałem nauczycieli a prowadzącymi seminaria warsztatowe były dr Bożena W. Jakubczak pedagog specjalny i animator kultury oraz p. Anna Mendak na co dzień instruktorka tańca orientalnego i flamenco, a z wykształcenia psycholog.ostrowiec 2

Anna Mendak przeprowadziła dla każdej z dwóch grup czterogodzinne zajęcia - seminarium warsztatowo-choreograficzne z tańców hiszpańskich i flamenco, a dr Bożena W. Jakubczak seminarium warsztatowo-choreograficzne z tańców w kręgu.

Projekt został przyjęty z entuzjazmem przez wszystkich uczestniczących w nim. Prowadzone seminaria warsztatowe spełniły oczekiwania związane z pracą z osobami niepełnosprawnymi.

Po zajęciach, między innymi uczestnicy stwierdzili, że to bardzo ciekawe warsztaty, dostosowane do potrzeb oligofrenopedagów.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale