^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo.

 

herb-Legionowo

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Wspólny krąg tańca - Legionowo

Projekt „Wspólny krąg tańca”

Przyjemnie jest nam Państwu ogłosić informację o przystąpieniu do realizacji przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki do realizacji projektu „Wspólny krąg tańca”, przeznaczonego dla potrzebujących wsparcia mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo, będących w trudnej sytuacji życiowej, w tym z problemami zdrowotnymi, chorych, ubogich czy bezdomnych. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo – Urzędu Miasta Legionowo, serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w tym projekcie.

Artbale Stowarzyszenie przeprowadzi praktyczne terapeutyczno-integracyjne spotkania warsztatowe przy wykorzystaniu pracy z tańcem dla mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo. Pragnie dać uczestnikom możliwość wspólnego wzajemnego pozytywnego oddziaływania terapeutycznego, dać odprężenie i relaks, poprzez aktywność pozytywnego myślenia o problemach zdrowotnych, o troskach dnia codziennego, poprawić kondycję ruchową, koordynację ruchową, zwiększyć poczucie rytmu, i własną samoocenę, co przy akceptowanym przez uczestników zaangażowaniu pozwala osiągnąć zmianę wzajemnych relacji oraz stworzy podstawy do zmiany postawy biernej na postawę aktywną.

Spotkania warsztatowe z wykorzystaniem techniki tańców w kręgu będą obejmowały głównie bezpośrednie oddziaływania specjalisty z zakresu pedagogiki włączającej, pedagogiki specjalnej i praktyki metody tańców w kręgu. Udział w zajęciach nie wymaga od uczestników specjalnych umiejętności ani wcześniejszego przygotowania. Projekt dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

Przeprowadzone będą spotkania dla trzech grup, dla wszystkich uczestników w sumie 30 osób. Projekt przewiduje realizację 39 półtoragodzinnych spotkań, w ramach projektu "Wspólny krąg tańca". Uczestnicy poznają różnorodne tańce w kręgu, oraz nowe środki wyrazu służące usprawnieniu ruchowemu. Zapoznają się też z techniką kontrolowanego okazywania emocji. Pozwoli im to na nabycie umiejętności wyrażania w kreatywnym ruchu i w twórczy sposób emocji i odnalezienie nowej pasji wpływającej na prawidłowy wybór własnej aktywnej postawy do życia.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale