^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

1 8714

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Zgrupowanie drugie

Podziękowania za udział w II zgrupowaniu

Dziękujemy uczniom i opiekunom ze szkół specjalnych biorących udział w II zgrupowaniu za uczestnictwo w projekcie pn. "...w kręgu tańca...2017" dofinansowanym ze środków PFRON, zrealizowanym w dniach 23 X – 27 X 2017 r. Dziękujemy zwłaszcza uczestnikom za entuzjazm, jaki udzielił się również nam, organizatorom. Dziękujemy artystom prowadzącym codzienne warsztaty z 4 technik tańca oraz "Wieczorne spotkanie integracyjne" za cierpliwość i poświęcenie w pracy z młodymi niepełnosprawnymi uczestnikami, dziećmi i młodzieżą, a także za przydatne wskazówki skierowane do ich opiekunów, którzy razem z podopiecznymi brali aktywny udział w pięciodniowym zgrupowaniu. Podziękowania składamy również Ośrodkowi Charytatywno – Szkoleniowemu Caritas im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie-Letnisko za miłe ugoszczenie, oraz przewoźnikowi, dzięki któremu wszyscy bezpiecznie dojechali do miejsca realizacji II zgrupowania projektu "...w kręgu tańca...2017".

ARTBALE Stowarzyszenie, organizator projektu pod nazwą "...w kręgu tańca...2017" otrzymał podziękowania od uczestników II zgrupowania:

od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie, od Zespołu Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach, od Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Toruniu.

 

 

Podziękowanie od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Działoszynie   Podziękowanie od Zespołu Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach
  Podziękowanie od Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Toruniu

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale