^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

1 8714

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Realizacja projektu

„Spotkania z Terpsychorą” - 18 i 19 listopada 2017 roku

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce przyjął realizujących kolejne spotkanie w ramach projektu dr Bożeny W. Jakubczak, pod nazwą „Spotkania z Terpsychorą” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Spotkania z Terpsychorą odbyły się tu w ciągu dwóch dni, 18 i 19 listopada 2017 roku. Wzięli w nich udział nauczyciele, opiekunowie osób niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce oraz młodzi wolontariusze zajmujący się na co dzień opieką nad osobami z niepełnosprawnością.

Seminaria warsztatowo-choreograficzne odbyły się dla dwóch grup w sobotę, 18 listopada oraz dla kolejnych dwóch grup w niedzielę, 19 listopada. Ostroka 10Rozpoczynały się wcześnie, bo o ósmej rano.

Tym razem odbyły się seminaria warsztatowo choreograficzne z tańców w kręgu, oraz z tańców hiszpańskich / flamenco, takie same dla każdej z czterech grup.

Seminarium warsztatowo-choreograficzne z tańców w kręgu przeprowadziła dr Bożena W. Jakubczak, autorka wielu prac naukowo-badawczych i programów szkoleniowych oraz unikalnych metod pracy z osobami niepełnosprawnymi, zaś seminarium warsztatowo-choreograficzne z tańców hiszpańskich / flamenco, przeprowadziła Anna Mendak-Czekaj, psycholog – autorka pracy magisterskiej pt.: „Wpływ tańca na poczucie jakości życia”.

Zajęcia seminariów warsztatowych spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem, przez nauczycieli Ośrodka, którzy bardzo dobrze ocenili przygotowanie merytoryczne osób prowadzących warsztaty taneczno-choreograficzne.Ostroka 19

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale