^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl


W KRĘGU TAŃCA
w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Jana III Sobieskiego 6d

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

III i IV zgrupowanie

Podsumowanie dwóch wrześniowych zgrupowań

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom ze szkół specjalnych biorących udział w projekcie pn. "...w kręgu tańca...2016" dofinansowanym ze środków PFRON, w jego trzecim i czwartym zgrupowaniu, zrealizowanych w dniach 12 - 16 oraz 19 - 23 września 2016 roku. Dziękujemy Wam za tak hojnie okazywaną radość, dzięki której organizatorzy i artyści tancerze mogli dać od siebie jeszcze więcej.  Dziękujemy również artystom prowadzącym codzienne warsztaty z 4 technik tańca oraz "Wieczorne spotkanie integracyjne" za cierpliwość i poświęcenie w pracy z młodymi niepełnosprawnymi uczestnikami, dziećmi i młodzieżą, a także za cenne wskazówki dla ich opiekunów, którzy wspólnie z podopiecznymi uczestniczyli we wszystkich zajęciach. Podziękowania składamy również Ośrodkowi Charytatywno – Szkoleniowemu Caritas im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie-Letnisko za miłe ugoszczenie, oraz przewoźnikowi, dzięki któremu wszyscy bezpiecznie dojechali do miejsca realizacji III i IV zgrupowania projektu "...w kręgu tańca...2016".

ARTBALE Stowarzyszenie, organizator projektu pod nazwą "...w kręgu tańca...2016" otrzymał pisemne podziękowania: od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku, od Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach, od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim oraz od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Kościerzynie.

Podziękowanie od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w PułtuskuPodziękowanie od Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach

 

Podziękowanie od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Starogardzie GdańskimPodziękowanie od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Kościerzynie

 

Miłe podziękowania nadesłali nam również: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowej Soli, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Jarosławiu - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy im. Krystyny Rajar oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej i Niewidomej w Bydgoszczy.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale