^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo.

herb-Legionowo

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Niepełnosprawni w kręgu tańca miast w uzależnieniu i patologii 2016

Zaproszenie do udziału w projekcie

Przyjemnie jest nam ogłosić Państwu informację o realizacji przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki projektu „Niepełnosprawni w kręgu tańca miast w uzależnieniu i patologii 2016” przeznaczonego dorosłym niepełnosprawnym mieszkańcom Legionowa. Dzięki wsparciu Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, serdecznie zapraszamy wrażliwych na piękno muzyki i tańca do zgłaszania swojego udziału w tym projekcie.

Artbale Stowarzyszenie przeprowadzi praktyczne taneczne spotkania warsztatowe dla niepełnosprawnych dorosłych mieszkańców Legionowa. Pragnie dać uczestnikom możliwość odkrywania swobodnej ekspresji własnych emocji wraz z koordynacją ruchową i pracą w grupie, co przy akceptowanym przez uczestników zaangażowaniu pozwala osiągnąć zmianę wzajemnych relacji oraz tworzy podstawy do stałych zmian postaw utrwalających zaangażowanie w pracę z tańcem przy odrzucaniu zainteresowań używkami i patologicznymi postawami. Spotkania warsztatowe z wykorzystaniem techniki tańców w kręgu będą obejmowały głównie bezpośrednie oddziaływania specjalisty z zakresu pedagogiki włączającej, pedagogiki specjalnej i praktyka metodyki tańców w kręgu. Udział w zajęciach nie wymaga od uczestników specjalnych umiejętności ani wcześniejszego przygotowania.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem w dwunastu dwugodzinnych zajęciach-spotkaniach odbywających się dla grupy raz w tygodniu (w czwartki),w dniach: 29 września,
6, 13, 20, 27 października, 3, 10, 17 i 24 listopada oraz 1, 8 i 15 grudnia 2016 roku, (konieczność udziału we wszystkich zaplanowanych spotkaniach) prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie wszystkich dokumentów, do potwierdzenia przez Koło Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy TPD w Legionowie z siedzibą przy ulicy Ks. Schabowskiego 2 (przy parafii). Składane według kolejności dokumenty przekazane do biura ARTBALE od wszystkich osób prawidłowo podpisane i potwierdzone zostaną przez Stowarzyszenie ARTBALE zakwalifikowane w ilości 15 kart zgłoszeniowych do projektu. Niezbędne są podpisane i potwierdzone:

  1. Karta zgłoszenia
  2. Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych
  3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na rejestrację wizerunku.

Powyższe wzory dokumentów dostępne są w siedzibie Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy TPD w Legionowie ul. Ks. Schabowskiego 2 oraz na stronie www.artbale.pl
i www.legionowo.pl

Dokumenty do potwierdzenia przez Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy TPD
w Legionowie będą przyjmowane jedynie do dnia 26 września 2016 roku. Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje złożenie wszystkich trzech prawidłowo podpisanych, niezbędnych dokumentów oraz kolejność ich złożenia i z akceptacją Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy TPD w Legionowie.

O zakwalifikowaniu do projektu uczestnik zostanie powiadomiony na podany w karcie zgłoszenia kontakt telefoniczny lub adres e-mail.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale