^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.
PFRON

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Miejsce i czas realizacji pięciodniowych warsztatów IV zgrupowania ...w kręgu tańca...

Zgrupowania: trzecie i czwarte projektu „…w kręgu tańca…” zrealizowane zostaną w Ośrodku Charytatywno – Szkoleniowym Caritas im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie-Letnisko, który mieści się przy Al. Centralnej 6.

Całoroczne centrum hotelowo-konferencyjne dla stowarzyszeń i firm (oraz letnia przystań dla dzieci i młodzieży) położone jest ok. 45 km od Warszawy, pośród pięknych lasów iglastych tworzących specyficzny mikroklimat. Popowo leży w pobliżu Serocka, miasta nad Zalewem Zegrzyńskim, mającego uwarunkowania turystyczno-wypoczynkowe, nieskażone środowisko naturalne obfitujące w oazy fauny i flory, jak również dobrej klasy zabytki. Więcej informacji: http://www.caritaspopowo.pl.

Czwarte zgrupowanie projektu dr. Bożeny W. Jakubczak pn. „…w kręgu tańca…” zostanie zrealizowane w terminie od 21 do 25 września.

Przypominamy, że dojazd na trasie z Warszawy, z miejsca zbiórki wszystkich grup do miejsca realizacji projektu, jest zapewniony ze strony ARTBALE i dla uczestników jest nieodpłatny. Projekt jest dofinansowany ze środków PFRON.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale