^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.
PFRON

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Sylwia Raźna - na wieczornym spotkaniu integracyjnym podczas II zgrupowania ...w kręgu tańca...

Sylwia RaźnaMiędzynarodowa instruktorka, choreografka, tancerka oraz niekwestionowana pionierka i specjalistka w dziedzinie tańca latynoskiego w Polsce. Posiada ognisty brazylijski temperament, połączony z darem szczegółowego przekazywania wiedzy. Specjalizuje się w sambie brazylijskiej karnawałowej (samba de enredo) oraz w salsie w stylu LA i NY, które pokazuje na scenach i warsztatach w całym kraju już od 1997 roku. Jest tancerką tańca jazzowego i towarzyskiego. Poznawała nowe style taneczne podczas swoich podróży do USA (Nowy Jork) oraz do Ameryki Łacińskiej. Jest choreografką i założycielką grupy i szkoły Tancerze.pl - zawodowej rewii tanecznej przedstawiającej tańce świata.

Uczestniczyła w tworzeniu choreografii dla par „You Can Dance - Po prostu tańcz!” i pierwszych edycji „Tańca z Gwiazdami”. Sylwię „Lulę” Raźną wielokrotnie zapraszano także do prezentacji na kongresach tańca za granicą, m.in. w Norwegii, Niemczech, Czechach i Chorwacji. W latach 2008 – 2011 rozwijała swoją karierę taneczną w Londynie; obecnie pracuje w kraju. Jest charyzmatyczną instruktorką o świetnej metodyce nauczania i ogromnym doświadczeniu. Sylwia przyciąga zarówno początkujących pasjonatów stylu, jak i zawodowych tancerzy - wielu z nich rozwija błyskotliwe, również międzynarodowe, kariery taneczne. Prowadzi zajęcia dynamicznie i ciekawie; można na nich uzyskać nie tylko rzetelne informacje na temat sposobów wyrażania latynoskich rytmów, lecz także poczuć klimat gorących plaż.

 

Sylwia Raźna - specjalista artysta prowadzący pokaz na wieczornym spotkaniu integracyjnym podczas II zgrupowania projektu "...w kręgu tańca..." w 2015 roku.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale