^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl


Terpsychora do szkół

Projekt dołfinansowany ze środków PFRON.

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Dziękujemy za wspólne chwile z Terpsychorą

W imieniu Artbale Stowarzyszenia pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za aktywny udział w projekcie pn. „Terpsychora do szkół - edycja jesienna (6)”. W szczególności dziękujemy wszystkim uczestnikom, bez których nasz projekt nie mógłby się odbyć! Nasze wyjątkowe wyrazy wdzięczności kierujemy także do grona pedagogów i zaproszonych gości, którzy nadali niezwykły charakter naszemu spotkaniu.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program projektu spełnił Państwa oczekiwania oraz był źródłem doświadczeń, które wykorzystają Państwo w swoich dalszych zawodowych działaniach. Wierzymy, że były to dla Państwa pożyteczne chwile. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykłady i zajęcia seminaryjne były na właściwym poziomie merytorycznym. Jesteśmy pełni uznania dla Państwa entuzjazmu i zaangażowania. Życzymy Państwu powrotu do pracy z pełnią energii i sił, oraz inspiracją do wykorzystywania form pracy z ciałem od ruchu poprzez taniec dla rozbudzenia w wychowankach specjalnej troski pierwiastka wrażliwości na piękno sztuki.

Wielkie ukłony i specjalne podziękowania kierujemy także do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który dofinansował projekt. Dziękujemy również pracownikom Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego ZETOM, gdzie mieliśmy przyjemność organizować projekt "Terpsychora do szkół - edycja jesienna (6)", za miłą atmosferę i za pyszne jedzenie.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale