^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl


Terpsychora do szkół

Projekt dołfinansowany ze środków PFRON.

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Jana III Sobieskiego 6d II piętro

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Podziękowania od organizatora

W imieniu Artbale Stowarzyszenia pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za aktywny udział w projekcie „ Terpsychora do szkół - edycja wiosenna 5”. W szczególności dziękujemy wszystkim uczestnikom, bez których nasz projekt nie mógłby się odbyć! Nasze wyjątkowe wyrazy wdzięczności kierujemy także do grona pedagogów i zaproszonych gości, którzy nadali niezwykły charakter naszemu spotkaniu. Wielkie ukłony i specjalne podziękowania kierujemy także do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który dofinansował projekt.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program projektu spełnił Państwa oczekiwania oraz był źródłem doświadczeń, które wykorzystają Państwo w swoich dalszych zawodowych działaniach. Wierzymy, że były to dla Państwa pożyteczne chwile. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykłady i zajęcia seminaryjne były na właściwym poziomie merytorycznym. Jesteśmy pełni uznania dla Państwa entuzjazmu i zaangażowania.

Życzymy Państwu powrotu do pracy z pełnią energii i sił, oraz inspiracją do wykorzystywania form pracy z ciałem od ruchu poprzez taniec dla rozbudzenia w wychowankach specjalnej troski pierwiastka wrażliwości na piękno sztuki.

Z wyrazami szacunku i tanecznym pozdrowieniem :)

dr Bożena Jakubczak – V-ce Prezes Artbale Stowarzyszenie

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale