^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl


Terpsychora do szkół

Projekt dołfinansowany ze środków PFRON.

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Podsumowanie dodatkowego seminarium Terpsychory do szkół edycji wiosennej 5

W ramach projektu dofinansowanego przez PFRON pn. "Terpsychora do szkół edychja wiosenna" w niedzielę 5 października odbyło się dodatkowe seminarium na temat: Wykorzystania sztuki tańca, pracy artystów oraz możliwości stymulowania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej poprzez różnorodne formy odziaływania sztuki, w tym programu „Terpsychora do szkół” - spotkanie moderowane. Gośćmi spotkania byli: Ewa Głowacka - wspaniała polska balerina, pedagog baletu, Berenika Jakubczak - choreolog, baletmistrz, korepetytor Polskiego Baletu Narodowego; dr Bożena Jakubczak - animator kultury, pedagog oraz Klaudia Polak Szewczyk - ilustratorka i wydawca książek o tematyce baletowej dla dzieci. Uczestnicy seminarium aktywnie brali w nim udział dzieląc się wzajemnie swoimi pomysłami lub doświadczeniami związanymi z pracą z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną z wykorzystaniem tańca i ruchu po ukończeniu szkolenia projektu "Terpsychora do szkół'.
Uczestnicy projektu otrzymali wiedzę i praktyczne umiejętności stosowania różnych form pracy z ciałem od ruchu poprzez taniec, czego efektem długofalowym będzie podniesienie poziomu aktywności społecznej swoich wychowanków, z którymi na co dzień zawodowo pracują. Uczestnicy projektu nabrali ogromnych chęci do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem tańca oraz powoływania zespołów tanecznych w swoich szkołach.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale