^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt współfinansowany
ze środków PFRON

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

O projekcie

Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki, które dotychczas z udanym efektem zrealizowało cztery edycje "Terpsychora do szkół" (współfinansowane ze środków PFRON), wspierające kadrę szkolnictwa specjalnego nowatorskimi propozycjami pracy z dzieckiem niepełnosprawnym, wykorzystującymi taniec i jego metodykę dla prowadzenia terapii, informuje o realizacji projektu dr Bożeny W. Jakubczak pt. "Temida przyjazna niepełnosprawnym 2013"będącego kontynuacją projektu ubiegłorocznego. Jest on również współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i nasze ARTBALE Stowarzyszenie, dlatego dla uczestników zakwalifikowanych do projektu będzie całkowicie nieodpłatny. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, rodziców czy opiekunów prawnych dzieci lub młodzieży niepełnosprawnej, jak również do osób mających bezpośredni kontakt z osobą niepełnosprawną, w tym między innymi kadry szkolnictwa specjalnego, osób z organizacji pozarządowych lub instytucji bezpośrednio działających z osobą niepełnosprawną. Projekt trwa do 31 grudnia 2013 roku.
Celem projektu "Temida przyjazna niepełnosprawnym 2013" jest zwiększenie samodzielności ostatecznych beneficjentów projektu, tj. osób niepełnosprawnych, w tym dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, poprzez bezpośredni lub pośredni ich dostęp do poradnictwa psychologicznego, podatkowego, prawnego i społecznego, mediacyjnego, informacyjnego i pedagogiczno-psychologicznego, realizowanego poprzez konsultacje, starające się zwiększać świadomość i motywację osób niepełnosprawnych, jak i osób z jej najbliższego otoczenia, celem aktywizowania niepełnosprawnego do samodzielnego uczestniczenia w życiu codziennym.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie proszone są o dostarczanie pocztą do siedziby ARTBALE Stowarzyszenia (adres: 05-120 Legionowo, ul. Piłsudskiego 3 lok 13) lub bezpośrednio do biura podpisanych oryginałów poniżej wymienionych:
1. Karta zgłoszenia - deklaracja uczestnictwa
2. Oświadczenie uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
3. Oświadczenie uczestnika projektu o jednoczesnym nieuczestniczeniu w innym podobnym projekcie dofinansowanym ze środków PFRON.

Istnieje możliwość zgłoszenia zapytania, problemu drogą elektroniczną na adres: balet@balet.com.pl.
Do pobrania i wydruku.
 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale