^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Nowy Początek


Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

ARTBALE podczas XXIII Dni Legionowa 19 czerwca 2011 roku

19 czerwca 2011 roku odbyły się XXII Dni Legionowa. Wokół Areny widowiskowo - sportowej w Legionowie stoiska otworzyło większość legionowskich instytucji, fundacji, stowarzyszeń, szkół artystycznych i podmiotów gospodarczych, choć też pojawili się goście z okolic. Artbale Stowarzyszenie było jednym spośród wielu wystawców.
 
Na czas Dni Legionowa Artbale o godzinie 12-tej uruchomiło na swoim stanowisku punkt konsultacyjno-szkoleniowy dla przybyłej ludności. Skorzystało zeń ponad 40 osób zainteresowanych zainicjowaniem na terenie miasta projektów autorskich związanych z promocją i edukacją kulturalną, społeczną, oraz inną lokalną inicjatywą. Wielu uczestników skorzystało na miejscu z konsultacji w związku z aktualnie prowadzonymi projektami, otrzymało materiały informacyjno-szkoleniowe i było odbiorcami wielu cennych porad z zakresu edukacji, kultury, księgowości, niepełnosprawności oraz bieżących problemów ngo, takich jak złożenie czy też rozliczenie wniosku o dofinansowanie, koordynacja realizacji projektów. Nawiązano też wiele kontaktów z innymi pozarządowymi organizacjami istniejącymi na terenie Legionowa.
 
Udział Stowarzyszenia Artbale w tej uroczystości był doskonałą okazją do przedstawienia mieszkańcom Legionowa i okolic bogatej oferty Artbale z zakresu działalności kulturalnej i edukacyjnej, z którą związane jest od lat Stowarzyszenie, a skierowanej do mieszkańców miasta. Jednakże głównym tematem była promocja projektu „Nowy Początek” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, działalności konsultacyjnej i szkoleniowej skierowanej do lokalnych organizacji pozarządowych i inicjatyw lokalnych oraz prowadzenie zapisów na indywidualne konsultacje w stałym miejscu prowadzenia punktu konsultacyjno szkoleniowego w Legionowie, przy ul. Piłsudskiego 3 lok. 13.
 
Obok działalności konsultacyjnej pojawiła się też część artystyczna. Na zainstalowanym monitorze wyświetlono materiały filmowe dokumentujące wieloletnią taneczną działalność Artbale oraz dzięki zakupionemu w ramach projektu sprzętowi nagłośnieniowemu zgromadzonych poinformowano o prowadzonych na terenie Legionowa projektach kulturalnych zwłaszcza tych związanych z tańcem, ogłaszano konkursy z wiedzy o tańcu i organizacjach pożytku publicznego. Pojawił się, specjalnie na tę okazję, przygotowany materiał video z udziałem państwa Magdy i Piotra Bochińskich prowadzących we współpracy z legionowskim Miejskim Ośrodkiem Kultury kurs tanga argentyńskiego. Specjalnymi gośćmi Artbale był duet tancerzy z grupy taneczno-sportowej Funk RockAss, tańczącej breakdance. Grupę podczas pikniku reprezentowali: Paweł Hołderny oraz Piotr Kowal, którzy zainteresowani możliwościami działań artystycznych w Legionowie promowali swoje zajęcia edukacyjne. Zdjęcie z ich wizerunkiem zamieszczone zostało na stronie tytułowej legionowskiego biuletynu informacyjnego.
 
Impreza się udała, obserwatorzy dopisali. Pogoda sprzyjała do momentu jej zakończenia, potem niestety lunął deszcz i wystawcy zwijali swe stoiska w strugach deszczu, co jednak nie zepsuło pozytywnego odbioru całej imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych Dni Legionowa.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale