^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Nowy Początek


Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Klimaty Break Dance dla NGO

Po oficjalnej części spotkania integracyjno-szkoleniowego planowana jest atrakcyjna prezentacja artystyczna wyjątkowych młodych tancerzy break dance.

Funk Rockass to warszawska grupa Breakdance, która powstała pod koniec roku 2005.Od tego czasu podróżuje po całej Polsce jak i Europie występując na różnego rodzaju zawodach, eventach, koncertach i imprezach promocyjnych. Posiada ogromne doświadczenie w występach przed publicznością! Występował m.in. podczas "Orange Warsaw Festiwal 2010" w Warszawie, "EXPO Lifestyle 2010" w Warszawie i "Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego". Prowadzi zajęcia Breakdance w Warszawie, a także oferuje warsztaty i pokazy taneczne na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Teatr Tańca Zakręconego Piotra Bańkowskiego rozpoczął działalność jesienią 2002 roku. Propaguje wszystkie elementy, które związane są z ruchem artystycznym wywodzącym się z ulicy, np. street dance, hip-hop, funky, jazz, tap dance, break dance. Reżyserem, autorem, choreografem i pedagogiem tego teatru jest Piotr Bańkowski tancerz z wieloletnim doświadczeniem w tej materii. Zespół tworzą młodzi ludzie o wszechstronnych talentach i zainteresowaniach, są finalistami i zwycięzcami konkursów i przeglądów tanecznych oraz instruktorami i pedagogami, którzy emanują energią. Teatr Tańca Zakręconego ma na swoim koncie bardzo wiele pokazów, uczestniczy w festiwalach teatralnych, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów MALTA Poznań, oraz bierze udział w międzynarodowych targach w Berlinie dając oprawę polskim artystom.

Więcej o Teatrze Tanca Zakręconego

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale