^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo.

 

herb-Legionowo

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Poloneza czas zacząć

Ewa Budny Orłowska

budny 002Głównym prowadzącym zajęcia edukacyjne dla dzieci z trzecich klas legionowskich szkół podstawowych jest pani Ewa Budny-Orłowska, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

Jest obecnie solistką Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Tancerz i pedagog baletu Ewa Budny-Orłowska brała udział w wielu spektaklach w Operetce Warszawskiej, w tym "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", w Operze Narodowej - "Turandot", a także na Festiwalu Singera. Brała też udział jako tancerka w spektaklu Teatru Roma, "Upiór w Operze".

Jako tancerka, Ewa Budny-Orłowska brała udział w projekcie "Rock loves Chopin", ma na swoim koncie występy w Meksyku, Chinach, Słowacji, Rosji i Polsce.

Organizuje zajęcia baletowe w Szkole Tańca "Baletka" w Legionowie, jest pedagogiem baletu i autorką wspaniałych projektów edukacyjnych dla dzieci.

W ubiegłorocznym projekcie "W kręgu tańca 2016" prowadziła zajęcia z improwizacji tanecznych.

W projekcie "Poloneza czas zacząć..." brała udział od samego początku współpracując przy jego przygotowaniu. Obok prowadzenia dwóch spektakli edukacyjnycj w Sali Widowiskowej Legionowskiego Ratusza, bierze udział w spotkaniach w klasach legionowskich szkół podstawowych, biorących udział w projekcie, będących uzupełnieniem spektakli.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale