^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo.

 

herb-Legionowo

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Poloneza czas zacząć

Polska tradycja dla uczniów szkół legionowskich

Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki w ramach statutowych zadań edukacji kulturalnej będzie realizować zadanie pod nazwą „POLONEZA CZAS ZACZĄĆ Tańce narodowe, Stroje, Muzyka oraz Sztuka Tańca, Tradycyjną Wartością Polskiej Kultury” od lutego 2017 roku.

Zadanie skierowane jest nieodpłatnie do kilkuset uczniów klas trzecich z sześciu legionowskich szkół podstawowych. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu i współpracy z Gminą Miejską Legionowo - Urzędem Miasta Legionowo, oraz dzięki zainteresowaniu tancerzy, choreografów, i muzyków z Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie, Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, oraz współpracujących ze Stowarzyszeniem artystów Polskiego Baletu Narodowego.

Celem projektu jest zapoznanie z pięknem i wartością polskich tańców narodowych oraz osiągnięciami polskiej sztuki tańca poprzez artystyczne jej zaprezentowanie sceniczne oraz bezpośredni kontakt z animacjami i z wykorzystaniem rekwizytów, strojów, muzyki i artystów związanych ze sztuką tańca na bezpośrednich spotkaniach z uczniami i nauczycielami w szkołach.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale