^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Planowana II edycja Szalonego Dnia Tańca

Szanowni Państwo

Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki planuje zorganizować drugą edycję Szalonego Dnia Tańca – Dance Yourself! w dniu 4 października 2009 w salach Pałacu Kultury i Nauki. Tak jak w zeszłym roku, pragniemy udostępnić Państwu i Waszym odbiorcom przez cały dzień wybrane sale oraz przygotowane profesjonalnie sceny.

Oprócz występów w Sali Koncertowej będziemy starali się po raz pierwszy o możliwość prezentacji wieczornego koncertu na scenie Sali Kongresowej PKiN. Planujemy wydanie plakatu, folderu i innych materiałów promujących szkoły, placówki i grupy tańca uczestniczące w Szalonym Dniu Tańca.
Calem Szalonego Dnia Tańca - Dance Yourself! jest zaprezentowanie ogromnych możliwości, profesjonalizmu pedagogów i różnorodności edukacyjnej i kulturowej szkół, placówek i grup tańca działających na rzecz mieszkańców Warszawy, począwszy od dzieci, poprzez młodzież do seniorów i miłośników sztuki Terpsychory.
Prosimy o aktywne włączenie się w tworzenie kolejnej edycji Szalonego Dnia Tańca – Dance Yourselfe! I odpowiedzi na postawione pytania oraz uwagi:
? Jaką mają Państwo własną wizję czy propozycję uczestnictwa w realizacji Szalonego Dnia Tańca – Dance Yourselfe!
? Jakie propozycje dla beneficjentów Szalonego Dnia Tańca - Dance Yourself! chcieliby Państwo zgłosić do realizacji organizatorom?
? Co mogliby Państwo zaproponować bezpłatnie lub w ramach własnych możliwości, a co opłacić z budżetu organizatorów (prosimy o podanie ogólnego wstępnego, zestawienia wkładów i kosztów dotyczących zaproponowanej propozycji).
? Uważam że………………………………………………………………………………

Odpowiedzi prosimy przesyła na email: balet@balet.com.pl
Nasza prośba jest ograniczona czasowo, dlatego uprzejmie prosimy o szybką odpowiedź najlepiej do dnia 2.02.2009 r. Nadesłanie odpowiedzi nie jest jeszcze ostateczną akceptacją zgłoszonych propozycji i udziału w programie Szalonego Dnia Tańca. Akceptacja nastąpi dopiero po uzyskaniu odpowiednich środków finansowych gwarantujących realizację zatwierdzonego na 2009 rok programu Szalonego Dnia Tańca- Dance Yourself!

Artbale stowarzyszenie REKiS
Organizacja pożytku publicznego KRS 0000107658

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale