^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Jana III Sobieskiego 6d II piętro

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Komunikat prasowy

Roztańczony Pałac Kultury

5 października – Szalony Dzień Tańca w PKiN


ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza 5 października (niedziela) br. na „Szalony Dzień Tańca – Dance Yourself”. W programie dziewięciogodzinnego maratonu znajdą się: taniec klasyczny, modern, taniec współczesny, flamenco, taniec izraelski, salsa, samba, break dance, house, hip-hop, taniec cygański, hawajski taniec hula, taniec towarzyski, tango argentyńskie i wiele innych.
Zajęcia w formie lekcji pokazowych będą się odbywać od godz. 11 do 17 w sali Renesansowej Pałacu Kultury i Nauki (VI piętro, wejście od ul. Marszałkowskiej). Tam też we foyer sali Koncertowej będzie można spotkać się z pedagogami, choreografami, tancerzami i przedstawicielami szkół. O godz. 18 w sali Koncertowej rozpocznie się wieczorny pokaz tańców przygotowany przez zaproszone szkoły. Wstęp na wszystkie pokazowe zajęcia i prezentację sceniczną jest wolny, lecz liczba bezpłatnych wejściówek upoważniających do wejścia – ograniczona. Zamówienia na wejściówki, regulamin i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.artbale.pl lub www.dance.org.pl Rezerwacja wejściówek od 20 września.

Organizatorzy „Szalonego Dnia Tańca” pragną pokazać możliwości warszawskich grup i szkół tańca, poczynając od Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie po małe studia i grupy taneczne. Impreza ma zaprezentować warszawską działalność edukacyjną związaną z tańcem, jej różnorodność i wielokulturowość. Jest adresowana do wszystkich grup wiekowych i ma na celu zwiększenie zainteresowania profesjonalnym poziomem edukacyjnych propozycji związanych z tańcem, integrację środowiska tanecznego i propagowanie tańca jako sposobu na samorealizację, formę spędzania wolnego czasu, hobby, wypoczynek i wychowanie do kultury i sztuki. Uświadomienie bogactwa warszawskiej edukacyjnej oferty kulturalnej (około 100 szkół i placówek uczących tańca), często powstałych z odmienności kultur tańca, proponujących różnorodne technik tańca przybliża Warszawę do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Szalony Dzień Tańca jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa. Patronat medialny objął kwartalnik poświęcony sztuce tańca „Taniec” i RMF Classic.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale