^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Tap dance

 

Tap Dance Warsaw Workshop zaprasza na trzydniowe warsztaty stepowania z niezwykłym tancerzem, choreografem i instruktorem tańca Reggio „the Hoofer” McLaughlin, protegowanym legendarnego Ernesta „Brownie” Brown. Zajęcia pozwolą uczestnikom poznać nowe rytmy, kroki i niezwykłe układy taneczne oraz znane, wspaniałe utwory swingowe i jazzowe. UWAGA KONKURS

 

 

Reggio wprowadzi Was do wyjątkowego stylu „hoofing”, w którym główną rolę odgrywają kroki i wystukiwany rytm. Będziecie pracować nad tradycyjnymi oraz współczesnymi, dynamicznymi układami. Zajęcia pozwolą każdemu wyrazić siebie oraz swój styl przez spontaniczną improwizacje. Przez trzy dni warsztatów poczujecie atmosferę tego tańca wyrażaną przez wdzięk i piękno ruchów ciała, wysiłek fizyczny oraz muzyczny rytm stóp.

 

Stepowanie odegrało znaczącą rolę w ociepleniu relacji w amerykańskim społeczeństwie. Minstrel show, Vaudeville, musicale z Broadwayu oraz Hollywood to tylko niektóre miejsca, gdzie było tak znaczące i wszechobecne. Podstawowe elementy tej tradycyjnej amerykańskiej dziedziny sztuki mają swoje korzenie w „foot stomping”, czyli tańcu polegającym na rytmicznych i ciężkich uderzeniach stopami, wywodzącego się z Zachodniej Afryki.

 

W najbliższych dniach ogłosimy konkurs- do wygrania karnet dla jednej osoby na trzydniowe warsztaty Tap Dance Warsaw Workshop.

 

Więcej na: www.tapdance.waw.plKONKURS:

II Otwarty Konkurs Stowarzyszenia Artbale, Lądeckiego Lata Baletowego oraz Tap Dance Warsaw Workshop

 

Pytanie: Podaj nazwisko co najmniej jednej osoby która poprowadzi zajęcia z wykorzystaniem stepowania podczas warsztatów Międzynarodowego Festiwalu XII Lądeckie Lato Baletowe 2010.

 

Do wygrania bezpłatny karnet dla jednej osoby na trzydniowe warsztaty z Reggio „the Hoofer” McLaughlin, które odbędą się w dniach 4-5-6 czerwca 2010 roku w Warszawie.

 

Więcej informacji o warsztatach: www.tapdance.waw.pl

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: balet.com.pl@gmail.com - do piątku 28.05 do godziny 12:00.

 

Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę.

 

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale