^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Szalony Dzień Tańca

Komunikat prasowy

Roztańczony Pałac Kultury

5 października – Szalony Dzień Tańca w PKiN


ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza 5 października (niedziela) br. na „Szalony Dzień Tańca – Dance Yourself”. W programie dziewięciogodzinnego maratonu znajdą się: taniec klasyczny, modern, taniec współczesny, flamenco, taniec izraelski, salsa, samba, break dance, house, hip-hop, taniec cygański, hawajski taniec hula, taniec towarzyski, tango argentyńskie i wiele innych.
Zajęcia w formie lekcji pokazowych będą się odbywać od godz. 11 do 17 w sali Renesansowej Pałacu Kultury i Nauki (VI piętro, wejście od ul. Marszałkowskiej). Tam też we foyer sali Koncertowej będzie można spotkać się z pedagogami, choreografami, tancerzami i przedstawicielami szkół. O godz. 18 w sali Koncertowej rozpocznie się wieczorny pokaz tańców przygotowany przez zaproszone szkoły. Wstęp na wszystkie pokazowe zajęcia i prezentację sceniczną jest wolny, lecz liczba bezpłatnych wejściówek upoważniających do wejścia – ograniczona. Zamówienia na wejściówki, regulamin i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.artbale.pl lub www.dance.org.pl Rezerwacja wejściówek od 20 września.

Czytaj więcej: Komunikat prasowy

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale