^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

SWADEBKA - Ślub nie ślub

SWADEBKA Ślub nie ślub

Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki oraz m.st. Warszawa mają zaszczyt zaprosić na prezentacje młodej współczesnej choreografii w wykonaniu artystów z Polski oraz z Białorusi. Koncert pt. "Swadebka- Ślub nie ślub" odbędzie się w niedzielę 27 czerwca 2010 roku o godzinie 1800 w Sali Koncertowej VI piętra Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie .

Rezerwacja wejściówek

SWADEBKA

 "SWADEBKA- Ślub nie ślub"

Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki oraz m.st. Warszawa mają zaszczyt zaprosić na prezentacje młodej współczesnej choreografii w wykonaniu artystów z Polski oraz z Białorusi. Koncert pt. "Swadebka- Ślub nie ślub" odbędzie się w niedzielę 27 czerwca 2010 roku o godzinie 1800 w Sali Koncertowej VI piętra Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (wejście od ulicy Marszałkowskiej).


 

Celem, który przyświecał realizacji zadania jest współpraca międzynarodowa warszawskich środowisk twórczych z sąsiadami z Białorusi. Wykorzystują oni w swych wizjach artystycznych elementy charakterystyczne dla danej kultury oraz zapewniają perfekcyjne wykonanie występów, wysoki poziom artystyczny każdej choreografii, doskonałą technikę wykonania oraz elementy piękna, dla którego choreografia i sztuka tańca, również współczesnego, jest najlepszym ucieleśnieniem. Jedynie twórcy na najwyższym artystycznym poziomie potrafią zmierzyć się z próbą pogodzenia wszystkich tych elementów z nowoczesnymi formami i stylami. Te właśnie aspekty zaprezentowane są w przedstawieniu "SWADEBKA Ślub nie ślub" i ukazują występujące odmienności w wizjach choreograficznych Polski i Białorusi

 

W pokazie udział wezmą artyści z Białorusi, zespół KARAKULY z Mińska- laureat zeszłorocznego XXII Międzynarodowego Festiwalu Współczesnej Choreografii w Witebsku. Zespół zaprezentuje między innymi jednoaktowy balet "SWADEBKA" oraz kilka innych ciekawych choreografii. Z polskiej strony zaprezentują się przedstawiciele warszawskiej szkoły choreograficznej w tym m.in. Katarzyna Kubalska i Paulina Andrzejewska. 

Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny, za wejściówkami, które można rezerwować On-line oraz w biurze Organizatora.

 

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki

Biuro: ul. Słomińskiego 1, p.19, 00-204 Warszawa

www.artbale.pl

e-mail: balet@balet.com.pl

 

tel.: 0-608 403 473

 

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem