^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Projekt "TERPSYCHORA 2022 - adaptacyjne warsztaty taneczno-choreograficzne" Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i ARTBALE W okresie: 01.09. - 31.12.2022 roku. Wartość dofinansowania: 51 120,00 zł Całkowita wartość zadania: 63 923,98 zł

1 8714

znaki strona www

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Jana III Sobieskiego 6d II piętro

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Terpsychora 2022

Zapraszamy do nowego projektu pn. „TERPSYCHORA 2022 - adaptacyjne warsztaty taneczno-choreograficzne”

Szanowni Państwo!

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza zainteresowanych do częściowo odpłatnego dla uczestników udziału w projekcie „TERPSYCHORA 2022 - adaptacyjne warsztaty taneczno-choreograficzne”. Projekt dofinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Projekt skierowany jest do nauczycieli - pedagogów, opiekunów dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, w tym pedagogów specjalnych, studentów kierunków związanych z rehabilitacją, wychowawców klas i przedszkoli integracyjnych, osób pracujących w placówkach kształcenia specjalnego oraz w klasach integracyjnych, na terenie całej Polski, oraz metodyków pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Głównym celem projektu jest poznanie przez uczestników projektu różnorodnej metodyki pracy artystów, tancerzy, pedagogów, specjalistów instruktorów z różnych technik i stylów tanecznych, tańca w kręgu, tańców ludowych czy improwizacji tanecznych oraz choreografii, jak również nowych propozycji dla terapii tańcem, które wdrożone praktycznie podczas projektu uczestnicy będą mogli wykorzystać w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną.

Osoby zgłaszające chęć uczestnictwa na jednym z dwóch terminów (mogą zaznaczyć oba terminy):

I termin: 4-6 listopada 2022 roku

II termin: 25 - 27 listopada 2022 roku

winny pobrać ze strony www.artbale.pl wymagane formularze załączników i dokładnie zapoznać się z opublikowanym tam Regulaminem projektu pt. „TERPSYCHORA 2022 - adaptacyjne warsztaty taneczno-choreograficzne” oraz wypełnić i podpisać niżej wymienione załączniki, których skany należy przesłać elektroniczną pocztą e-mail, na adres: balet@balet.com.pl.

a) Kartę zgłoszenia z zaznaczonym wyborem terminu lub terminów i potwierdzeniem zapoznania
       się z Regulaminem (zał. 1),

b) Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (zał. 2),

c) Oświadczenie uczestnika projektu zabezpieczające prawa autorskie nagrywającego (zał. 3).

Formularze są dostepne do pobrania w panelu bocznym.

UWAGA! Zgłoszenia przyjmujemy jedynie do dnia 4 października 2022 roku (nowy termin).

Ilość miejsc jest ograniczona i ostatecznie zakwalifikowanych osób w każdym z terminów jest jedynie do 45 uczestników. Podstawą do udziału kandydata w procesie kwalifikowania będzie pilne dostarczenie wypełnionych i podpisanych skanów wszystkich oryginalnych załączników, w tym jak najdokładniej wypełnionej karty zgłoszenia, której skan wraz z pozostałymi skanami załączników winien dotrzeć do Organizatora najpóźniej do dnia 4 października 2022 r. (nowy termin) na adres

e-mail: balet@balet.com.pl.

Konto bankowe dla wpłat od uczestników: 14 1240 6292 1111 0010 7912 4765

Na podstawie tak otrzymanych dokumentów zgłoszeniowych Organizator do dnia 6 października 2022 r. (nowy termin) powiadomi e-mailem kandydatów o wstępnym zakwalifikowaniu wybranych uczestników oraz o przydziale kandydata do jednego z wybranych terminów projektu.

Od tego momentu każdy wstępnie zakwalifikowany kandydat powinien do dnia 20 października 2022 roku (ostatni dzień wpłat) dokonać przelewem wpłaty potwierdzającej udział, w wysokości 140 zł.

Tryb podejmowania decyzji o ostatecznym zakwalifikowaniu uczestnika opisano w Regulaminie. Formularze wraz z regulaminem, (karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia uczestników), znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: http://www.artbale.pl/niepelnosprawni/terpsychora2022.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo w regulaminie i na stronie internetowej www.artbale.pl. Szczegóły można uzyskać pod numerem tel. kom. 608 411 178 koordynatora lub pod w sprawach odbioru dokumentów i potwierdzenia otrzymania wpłat tel. kom. 517 411 621 Krzysztofa Machlińskiego.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale