^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl


W KRĘGU TAŃCA
w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

...w kręgu tańca...2016

Szanowni Państwo

 

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki z siedzibą w Legionowie, uprzejmie informuje, że kolejna edycja projektu dr Bożeny W. Jakubczak pn. …w kręgu tańca...2016 została pozytywnie zaopiniowana przez komisję oceniającą Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i aktualnie oczekuje na przyznanie dofinansowania.

W związku z planowaną realizacją naboru i zgrupowań uczestników projektu już w miesiącach kwiecień i maj (I i II zgrupowanie) oraz w II połowie września (III i IV zgrupowanie) prosimy zainteresowane szkoły i grupy uczestników o jak najwcześniejsze rozpoczęcie gromadzenia niezbędnej dokumentacji. W szczególności niezbędne będzie przygotowanie kopii aktualnych orzeczeń o stopniu niepełnosprawności dla każdego zgłaszanego do projektu uczestnika – ucznia. Orzeczenia muszą być wydane przez powiatowy lub wojewódzki zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności albo przez lekarza orzecznika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wszystkie kopie dokumentów, w tym orzeczeń powinny zostać potwierdzone i podpisane za zgodność z oryginałem.

Jednocześnie informujemy, że szczegółowe informacje o dokładnych terminach zgłaszania, jak i niezbędne dla zgłoszenia formularze zostaną niezwłocznie zamieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce www.artbale.pl/niepelnosprawni/wkregu-tanca2016 po ostatecznym potwierdzeniu zgody PFRON-u na dofinansowanie realizacji projektu.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale