^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Dane kontaktowe

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Hetmańska 10, lok. 13

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacaną na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Jana III Sobieskiego 6d.

Newsletter

Imię:
Email:

Królewskie Arkady Sztuki

Królewskie Arkady Sztuki 2011


Królewskie Arkady Sztuki – druga edycja
13 sierpnia – 18 września 2011 r.


Królewskie Arkady Sztuki to projekt, który został zainaugurowany przez Zamek Królewski w Warszawie w 2010 roku z Warszawskim Towarzystwem Muzycznym, Stowarzyszeniem Scena 96, oraz ARTBALE Stowarzyszeniem Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki. Druga edycja tego artystycznego przedsięwzięcia, podobnie, jak poprzednia, obejmie bogatą sferę sztuk teatralnych, tańca oraz muzyki. Ponad 200 zawodowych artystów w czasie weekendowych wieczorów sierpnia i września zaprezentuje 12 spektakli, koncertów i przedstawień baletowych, specjalnie zaaranżowanych dla publiczności.
Podobnie, jak w latach ubiegłych, będą one odbywać się w scenerii Arkad Kubickiego i Ogrodów Zamkowych; nowością tegorocznej edycji Królewskich Arkad Sztuki będzie natomiast możliwość prezentacji programu także w Sali Koncertowej Zamku i na dziedzińcu Pałacu Pod Blachą.

plakat
folder
ulotka
 

Czytaj więcej: Królewskie Arkady Sztuki 2011

Królewskie Arkady Sztuki 2010

 

Stowarzyszenie Scena 96, Warszawskie Towarzystwo Muzyczne, Zamek Królewski w Warszawie oraz ARTBALE Stowarzyszenie REKiS serdecznie zapraszają na Królewskie Arkady Sztuki.

 

Królewskie Arkady Sztuki to przedsięwzięcie łączące obszary sztuk teatralnych, tańca oraz muzyki. Ten multikulturalny projekt artystyczny, realizowany przez Zamek Królewski w Warszawie, obejmuje spektakle, koncerty i przedstawienia baletowe w wykonaniu 300 zawodowych artystów, prezentujących swój kunszt podczas 18 niezwykłych wieczorów.

Najważniejsze wydarzenia będą realizowane podczas sześciu kolejnych weekendów - od 6 sierpnia do 12 września 2010 roku - w pięknej scenerii Arkad Kubickiego, usytuowanych w tzw. Transepcie Zamku Królewskiego w Warszawie.

Czytaj więcej: Królewskie Arkady Sztuki 2010

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale