^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo.

herb-Legionowo

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Seniorzy w kręgu tańca 2016

Taneczne atrakcje dla mieszkańców Legionowa w 2016 roku

Miło jest nam poinformować Państwa o kolejnej realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu „SENIORZY W KRĘGU TAŃCA 2016” dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa. Dzięki wsparciu Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.

Projekt ma na celu wpływanie na zmianę nieaktywnych dotychczas postaw oraz wzmocnienie sprawności ruchowej i aktywności seniorów-mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo, poprzez wspólne specjalnie dobrane tańce w kręgu oraz spotkania połączone z naukę tańca i z ciekawymi artystami sztuki tańca.

Projekt obejmie warsztatowe zajęcia z tańców w kręgu, które opierają się na usprawniającej koordynację ruchów, technice wzmacniającej kondycję i poprawiającej samopoczucie. Mają też istotne działanie integracyjne, oparte na tolerancji i akceptacji oraz stałej współpracy tańczących wykonujących wspólną choreografię ze wspólną sekwencją kroków do muzyki o charakterystycznym brzmieniu, od spokojnej do pełnej temperamentu, zawsze jednak dopasowanej do możliwości uczestników.

Wykorzystywane będą tradycyjne, proste tańce ludów europejskich i bliskowschodnich między innymi: bułgarskie, greckie, macedońskie, rosyjskie, łotewskie, ukraińskie, izraelskie, polskie i inne, tańczone w kręgu, korowodzie i parach każdorazowo dobranych z uczestników. Nie wymagają one od uczestników specjalnych umiejętności ani wcześniejszego przygotowania.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

W ramach projekt zrealizujemy dwa integracyjne spotkania z artystami związanymi ze sztuką tańca, poruszając ciekawe i oryginalne tematy z ich życia związane ze sztuką tańca. Zainteresowanych udziałem we wszystkich zaplanowanych do końca 2016 roku godzinnych zajęć i spotkań odbywających się dla jednej grupy średnio, raz w tygodniu od połowy maja do połowy grudnia 2016 roku, z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu, prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie do biura ARTBALE, dokumentów zgłoszeniowych, na które składają się:

  1. Karta zgłoszenia
  2. Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych
  3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

Powyższe formularze dostępne są w Biurze ARTBALE oraz na stronie www.artbale.pl.

Dokumenty będą przyjmowane w Biurze Stowarzyszenia ARTBALE mieszczącym się na I piętrze w Domu Dziennego Pobytu w Legionowie ul. Sowińskiego 3. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje złożenie wszystkich trzech prawidłowo podpisanych, niezbędnych dokumentów oraz kolejność ich złożenia.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale