^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Zaczynamy projekt "Legionowskie Senioritki Artbale 2018"

Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018”. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna osób w wieku emerytalnym, którzy są mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo, poprzez praktyczne zaangażowanie i wspólny udział w warsztatach, spotkaniach z tańcem, oraz w przygotowaniach do pokazów tańca i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Projekt „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018” składa się z trzech części:

Pierwsza z nich to przygotowania i próby dla zaawansowanych wspólnych czterech tanecznych prezentacji.

Druga to systematyczne zajęcia warsztatowe o tematyce tańców w kręgu. Zrealizowane będą dla dwóch grup seniorów w dwóch miejscach, z uwzględnieniem podziału na grupy, w sali II piętra Poczytalni Centrum Komunikacyjnego i w sali Domu Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie.

 

Tańce w kręgu opierają się na usprawniającej koordynację ruchów technice wzmacniającej kondycję i poprawiającej samopoczucie. Mają też istotne działanie integracyjne, oparte na tolerancji i akceptacji oraz stałej współpracy tańczących wykonujących wspólną choreografię ze wspólną sekwencją kroków do muzyki o charakterystycznym brzmieniu, od spokojnej do pełnej temperamentu, zawsze jednak dopasowanej do możliwości uczestników.

Trzecią część wypełni atrakcyjne urozmaicenie zajęć - spotkania z tańcem swobodnym. Taniec swobodny jest niezwykle przydatny seniorom do ich wyzwolenia się z ram: „nie wypada”.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem we wszystkich zaplanowanych godzinnych zajęć i spotkań odbywających się dla jednej grupy średnio, raz w tygodniu od maja do grudnia 2018 roku, z przerwą wakacyjną w lipcu, prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie do biura ARTBALE, dokumentów zgłoszeniowych, na które składają się:

Karta zgłoszenia uczestnika

Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

Powyższe formularze dostępne są w Biurze ARTBALE oraz na stronie www.artbale.pl. Dokumenty będą przyjmowane w Biurze Stowarzyszenia ARTBALE mieszczącym się na I piętrze w Domu Dziennego Pobytu w Legionowie ul. Sowińskiego 3. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje data i kolejność złożenia wszystkich trzech prawidłowo podpisanych, niezbędnych dokumentów.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale