^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Obowiązkowe konsultacje

Po realizacji samokształcenia i po przeprowadzonych konsultacjach uczestnik na przygotowanym wzorcu oświadczenia, podpisuje potwierdzenie realizacji i przesyła jego skan do organizatora, w tym potwierdza otrzymanie płyty DVD. Łącznie udokumentowanych w złożonym do organizatorów oświadczeniu winno zostać potwierdzone zrealizowanie trzech etapów zdalnego szkolenia:

I      Odebranie Płyty DVD

II     Własna praca samokształceniowa

III    Udział w zdalnych konsultacjach.

Podczas konsultacji udzielane będą wyjaśnienia dotyczące zagadnień metodycznych i praktycznych związanych z zapoznanym materiałem zdalnego szkolenia oraz będą przyjmowane uwagi i opinie o możliwościach praktycznego wykorzystania efektów szkolenia oraz ich stosowania w pracy z osobami głównie niepełnosprawnymi intelektualnie.

Po otrzymaniu płyty DVD realizowana jest samodzielna praca samokształceniowa indywidualnie przez Uczestnika lub grupy w zaplanowanej ilości godzin ćwiczeń, prób i poznawania układów, z co najmniej trzech choreografii, jak również od pierwszego dnia będą realizowane konsultacji zdalne z dowolnie wybranymi realizatorami i autorami programów szkoleniowych. Wszystkie działania samokształcenia i konsultacji musza zostać zrealizowane w okresie do 10.XI.2021r. w tym: obowiązkowe konsultacje zdalnym prowadzone z wykorzystaniem uzgodnionej wcześniej formy, np. platformy do wideokonferencji Zoom, Skype, innych komunikatorów lub poczty e-mail.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo w regulaminie i na stronie internetowej www.artbale.pl lub pod numerem tel. kom. 608 411 178 u koordynatora Wiesława Jakubczaka oraz pod tel. kom. 517 411 621 u Krzysztofa Machlińskiego.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale