^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

logotypclaim mazowsze

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Mazowiecki Krąg Tańca 2019

Mazowiecki Krąg Tańca 2019 - do pobrania

Szanowni Państwo

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki zaprasza szkoły specjalne (zespoły, ośrodki, placówki specjalne) lub szkoły (zespoły, ośrodki) z oddziałami integracyjnymi z całej Polski do udziału
w sprawdzonym, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i niepełnosprawnych uczniów, projekcie dr Bożeny W. Jakubczak „Mazowiecki Krąg Tańca 2019”, współfinansowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i ARTBALE Stowarzyszenie.

Projekt spotkań zakłada wspólne uczestniczenie osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami ze szkół i placówek specjalnych z powiatów województwa mazowieckiego, w pięciodniowych warsztatach i spotkaniach z programem wspierającym, którego celem będzie pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie w pełniejszej integracji społecznej i ugruntowanie zmian w postawach wzbogacających ich osobiste możliwości osiągania sukcesów, zwiększając ich społeczną aktywność oraz samodzielność poprzez udział w zajęciach, prezentacjach tanecznych i spotkaniach z muzyka i tańcem. Dzięki spotkaniom z artystami, tancerzami, specjalistami oraz praktycznym próbom tanecznym osoby te dostaną możliwość zapoznania się z różnymi technikami tańca, własną ekspresją ruchu i emocji, będą mogły poznać nowe sposoby ruchu i koordynacji ciała na tle współpracujących grup, poznać przygotowania i wziąć osobisty udział w różnych aktywizujących spotkaniach oraz osobiście zrealizować przygotowywany na zakończenie zgrupowania pokaz każdej grupy, podczas prezentacji wszystkich nauczanych stylów i choreografii.

Czytaj więcej: Mazowiecki Krąg Tańca 2019 - do pobrania

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale