III zgrupowanie (5 - 9 października 2020 r.)

Prowadzenie zajęć: Małgorzata Gołębiowska-Sobota

malgorzata gobiowskaZ wykształcenia mgr pedagog i oligofrenopedagog nauczyciel oraz wychowawca szkolny od wielu lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami intelektualnymi w placówce oświatowej.

Założyciel i organizator Akademii Rozwoju Sztuki Tańca i Kultury Fizycznej, placówki która od ponad siedmiu lat prężnie działa organizując warsztaty, szkolenia, wyjazdy letnie i zimowe dla dzieci, w których programie są min: zajęcia z różnych techniki tańca nowoczesnego i ulicznego ( Hip-hop, Break Dance, Locking, Popping ), zajęcia artystyczno-wokalne, teatralne, akrobatyczne i wiele innych form służących artystycznemu rozwojowi dzieci. Na wyjazdach poza funkcją organizatora i kierownika wypoczynku prowadzi zajęcia z technik tańca i relaksacji poprzez ruch.

Małgorzata Gołębiowska-Sobota to również certyfikowany instruktor Jogi i Relaksacji w wydaniu akademickim, wiedzę i umiejętności z tej dziedziny zdobyła na AWF w Warszawie. Zajęcia dla dzieci i dorosłych prowadzi na terenie Legionowa i okolic jak również w tym zakresie współpracuje z instytucjami organizującymi spotkania biznesowe o charakterze integracyjnym, gdzie uczy technik relaksacyjnych pracowników i menadżerów zatrudnionych w firmach korporacyjnych. Joga i relaksacja to również ciekawa forma aktywności dedykowana dla osób z zaburzeniami intelektualnymi. Zajęcia takie wielokrotnie prowadziła dla uczestników dziennego domu pobytu dla osób z zaburzeniami intelektualnymi i ruchowymi w Serocku.

Posiada również certyfikaty i doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych terapii manualnych takich jak: Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Terapia Polarity oraz innych form pracy z ciałem takich jak: Terapia Tańcem i Ruchem, Kinezjologiczna Metoda Dennisona i inne. Szeroki wachlarz wiedzy i umiejętności, empatyczne podejście do ludzi sprawia, że podejmowane przez nią działania są efektywne i przynoszą wiele korzyści i radości dla wszystkich.

W wolnych chwilach zajmuje się fotografowaniem i wideo fotografowaniem oraz obróbką materiałów jak również sama bierze udział w sesjach fotograficznych oraz nagraniach filmowych. Prowadzi własny blog dotyczący zdrowego stylu życia.