^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.
PFRON

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Czwartek, 14 maja, czwarty dzień II zgrupowania...w kręgu tańca... w 2015 roku

Czas przedobiedni wypełniły podobnie jak dnia poprzedniego, dwie techniki taneczne: tance afrykańskie oraz tańce latynoamerykańskie. Po trzech dniach zajęć ruchowych oraz po spotkaniach z mediatorem, panią mgr Magdą Błońską dała się zauważyć większa wzajemna otwartość grup uczestników.

Po obiedzie wszystkie grupy miały dwugodzinny czas wolny, który przeznaczono na wstępne podsumowanie tygodnia zgrupowania oraz na bieżące sprawy wychowawcze i organizacyjne. Był to również czas wolny dla wszystkich, pozwolił na zebranie sił do dalszych zajęć. Opiekunowie wykorzystali ten czas również do relaksujących spacerów po pełnym wiosennego uroku terenie ośrodka Promenada, położonego w spokojnym miejscu wśród zieleni, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego.

Czas po kolacji tym razem został zaplanowany inaczej niż w poprzednich dniach. Znane wcześniej na zgrupowaniu Wieczorne spotkania z tańcem, zastąpione zostały kontynuacją zajęć dziennych,  czyli warsztatów. Wzięły w nich udział wszystkie trzy grupy, które pod kierunkiem prowadzących powtarzały raz jeszcze poznane kroki i figury. Na początek wieczoru prób uczestnikami zajęła się Marta Grzegorczyk, ćwicząc z każdą grupą po kolei nauczone choreografie utrzymane w charakterze latynoamerykańskim, by po godzinie oddać grupy w ręce dr Bożeny Jakubczak pozwalając utrwalić już poznane układy tańców w kręgu. Próby z udziałem pani Żanety Ryszawa pomimo ogólnego zmęczenia wyzwoliły u młodych kolejne porcje energii. Tak przygotowani uczestnicy z powodzeniem mogli wziąć udział w piątkowych pokazach.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale