^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl w kregu02
Projekt dofinansowany ze środków PFRON.
PFRON

Kontakt

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki 

Adres:

ul. Królowej Jadwigi, nr 11, lok. 23

05-120 Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04
www.artbale.pl

balet@balet.com.pl 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

artbale2.jpg

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Środa, 13 maja, trzeci dzień II zgrupowania...w kręgu tańca... w 2015 roku

Projekt …w kręgu tańca… nie ogranicza się jedynie do zajęć ruchowych. Wszystkie 3 grupy odbyły spotkanie z mediatorem, z panią mgr Magdaleną Błońską, absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, na kierunku: Resocjalizacja i Rewalidacja oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, na kierunku: Negocjacje i Mediacje.

Celem spotkania było uczenie uczestników (dzieci i opiekunów w ramach ich codziennej pracy z dziećmi) skutecznego rozwiązywania problemów rówieśniczych.

Wszyscy uczestnicy zgrupowania zdążyli się poznać choć problemy niepełnosprawnych uczestników, niepełnosprawność intelektualna i upośledzona osobowość oraz w pewnym stopniu nieufność w stosunku do nowo poznanych była barierą trudną do pokonania. Pomimo tego młodzież nie zrażała się powoli zaczynała się oswajać z pozostałymi uczestnikami, zwłaszcza podczas ostatniego już wieczornego spotkania integracyjnego.

Tym razem (jak podczas I zgrupowania) z udziałem pani Marty Grzegorczyk, tancerki turniejowej, instruktorki tańców latynoamerykańskich, znanej już dość dobrze uczestnikom choćby z zajęć od początku tygodnia, której partnerował Bartłomiej Domański, również tancerz, instruktor tańca towarzyskiego. Oboje razem trenują już kilka lat, biorąc również udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego w całej Polsce, więc potencjał artystyczny duetu był na wysokim artystycznym poziomie. Znakomicie dali sobie radę z animacją taneczną niepełnosprawnych uczestników, włączając w ruchową zabawę opiekunów grup.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale