^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
+48 608 403 473
balet@balet.com.pl

Zadanie publiczne jest współfinansowane
ze środków Gminy Miejskiej Legionowo – Urzędu Miasta Legionowo.

 

herb-Legionowo

Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy z nami. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia które pomoże Wam w życiu zawodowym.

Polecamy


gwiazdka1.jpg

Podziękowanie

ARTBALE Stowarzyszenie składa serdeczne podziękowania firmie Wynajem Busów Transport z Legionowa mieszczącej się przy ul. gen. Roi, za bezinteresowne wsparcie i pomoc przy przeniesieniu naszego biura pod nowy adres, ul. Królowej Jadwigi 11. lok. 23.

Newsletter

Imię:
Email:

Kontakt

Logo Artbale

Artbale Stowarzyszenie
Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki

Adres:
ul. Sowińskiego 3,

05-120 Legionowo Legionowo
Tel.: 608 403 473

22 774 99 04


www.artbale.pl

balet@balet.com.pl

 

Prosimy o wsparcie naszej działalności darowizną wpłacając na konto:

Bank PEKAO S.A. 78 1240 5918 1111 0000 4907 5089

Niepełnosprawni w kręgu tańca 2017

Niepełnosprawni w kręgu tańca 2017

Przyjemnie jest nam ogłosić Państwu informację o realizacji przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki projektu „Niepełnosprawni w kręgu tańca 2017” przeznaczonego dorosłym niepełnosprawnym mieszkańcom Legionowa. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, serdecznie zapraszamy wrażliwych na piękno muzyki i tańca do zgłaszania swojego udziału w tym projekcie.

Artbale Stowarzyszenie przeprowadzi praktyczne taneczne spotkania warsztatowe dla niepełnosprawnych dorosłych mieszkańców Legionowa. Pragnie dać uczestnikom możliwość odkrywania swobodnej ekspresji własnych emocji wraz z koordynacją ruchową i pracą w grupie, co przy akceptowanym przez uczestników zaangażowaniu pozwala osiągnąć zmianę wzajemnych relacji oraz tworzy podstawy do stałych zmian postaw utrwalających zaangażowanie w pracę z tańcem przy odrzucaniu zainteresowań używkami i patologicznymi postawami. Spotkania warsztatowe z wykorzystaniem techniki tańców w kręgu będą obejmowały głównie bezpośrednie oddziaływania specjalisty z zakresu pedagogiki włączającej, pedagogiki specjalnej i praktyka metodyki tańców w kręgu.

Udział w zajęciach nie wymaga od uczestników specjalnych umiejętności ani wcześniejszego przygotowania. Jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika, którym będzie dorosła osoba niepełnosprawna, upośledzona umysłowo, oraz jej opiekun, czy rodzic.

W projekcie przewidzianych jest 12 spotkań dla każdej z dwóch grup, oraz wspólna zabawa taneczna dla obu grup.

 

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Artbale